استفاده از کامپایلر بدون حضور میکروکنترلر

سلام.منظورم اینه که مثل سایرکامپایلرها،وقتی یک برنامه به زبان سی بنوسیم،بعدازRUN یا کامپایل خروجی برنامه روی صفحه کامپیوتر مثلا درصفحه CMD مشخص بشه،واحتیاجی به میکروکنتلرنداشته باشیم.موید باشید…

سلام، مطمئن نیستم که درست سوال رو متوجه شده باشم. نتیجه رو کجا ببینید؟ شبیه ساز میکرو منظورتون هست؟ برای شبیه سازی میکرو می تونید از نرم افزار proteus استفاده کنید. البته زیاد خوب کار نمی کنه.
اگر فقط خود کد نوشته شده به زبان c رو میخواید تست کنید و از امکانات سخت افزاری میکرو استفاده نکردید و فقط می خواید منطق برنامه رو تست کنید و ورودی و خروجی روی ترمینال داشته باشید، از کامپایلر های gcc می تونید استفاده کنید (توی لینوکس و مکینتاش خیلی خوب کار می کنن، توی ویندوز تست نکردم)

سلام.جسارتا راه حل نوشتن کد به زبان C درمحیط اتم وکامپایل بدون اتصال میکروکنترلهایی مثل ESP, یا اردوینو نانو چی هست؟منظور اینه که فقط از IDEوکامپایلر اتم استفاده کنیم وبرنامه به زبان Cبنویسیم ونتیجه راببینیم…باامتنان وتشکر

کد های c که ما در این آموزش میزنیم اون قسمت هایی که از امکانات سخت افزاری استفاده میکنیم، حتما باید روی همون سخت افزار اجرا بشن. شما نمی تونید کد c روی کامپیوترتون بزنید و همون جواب هایی که توی آموزش می گیریم رو ازش همونجا بگیرید. راه حلی که دارید استفاده از شبیه ساز ها هست که من پیشنهاد نمی کنم. (بارها دیدم مدار هایی که بیرون دارن کار می کنن و توی شبیه ساز جواب نمی دن و مدار هایی که توی شبیه ساز جواب می دن و توی واقعیت جواب نمی دن) ولی برای کار های ابتدایی و شروع کار، جواب میدن.
اگر هم که فقط می خواید با خود زبان c آشنا بشید و فقط کد هایی بزنید که الگوریتم و منطق رو تست کنید، می تونید از کامپایلر های gcc استفاده کنید.