بسته آموزش اتوماسیون صنعتی و زیمنس

سلام و عرض ادب
تو بسته های آموزش اتوماسیون و زیمنس ظاهرا جدای از مباحث تئوری و نرم افزاری، تجهیزات رو هم نمایش دادین و حتی اسمبل روی تابلو و … رو هم دارین. خواستم بپرسم آیا برای مایی که فقط مدرک مهندسی برق رو داریم و بیشتر تئوری رو آموزش دیدیم این آموزش ها برای اینکه تو مصاحبه های کاری موفق بشیم کافی هستن؟ و آیا باید تهیه کرد این تجهیزات رو و عملی کار کرد یا نه؟ به هر حال الان هرجا آگهی کاری برمیخورم مصاحبه دارن و به نظرتون بین منی که صرفا از طریق همین آموزش ها میخوام خودم و آماده کنم با کسی که دوسه سال کارش همینه و پی ال سی کاره تفاوت فاحشی تو مصاحبه هست ؟و مصاحبه کننده متوجه این موضوع میشه یا نه؟
سوال آخرم هم اینه که میگن بعد خرید به صورت مستقیم به شما وصل میشیم برای سوالامون و راهنماییتون آیا این حرف جنبه تبلیغی داره برای محصولات، یا نه واقعیت داره؟

قبلا از پاسختون سپاسگذارم.

سلام جناب مهندس عزیز
به لطف خدا پکیج های اتوماسیون بنده 5 سال و جناب مهندس برنده فرد 3 سال است که به علاقه مندان عرضه می شود و تعداد قابل توجهی از دوستان به موفقیت های شغلی دست پیدا کردن. قطعا بعد از یادگیری مفاهیم، کار در محیط عملی می تواند به تثبیت مطلب کمک بسزایی کند اما این حجم از مطالب که با درنظر گرفته شدن نیاز بازارکار آموزش داده شده است قطعا شما را در جلسات مصاحبه بسیار کمک می کند.
در نهایت با توجه به گارانتی بی قید و شرط نماتک ریسکی در تهیه و اثرگذاری بسته وجود ندارد.
به شما اطمینان می دهم که آموزش های نماتک نقطه عطفی در زندگی کاری شما خواهد بود دوست من

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
هر چی اطلاعات شما بیشتر باشه مطمئنا شرایط بهتری در مصاحبه خواهید داشت ولی هیچ چیز تضمین کننده نیست ، شاید شما علاوه بر مطالب تئوری ۱۰ سال هم عملی کار کرده باشید ،ولی این هم تضمین کننده قبولی در مصاحبه نمیشه
بنظرم در مصاحبه داشتن اعتماد به نفس بیشترین کمک رو بکنه
شما همیشه میتونید همینجا سوالاتتون رو مطرح کنید و من تاجایی که اطلاعات داشته باشم سعی میکنم که جواب کامل بدم
موفق باشید

سپاس از پاسخ هر دو بزرگوار

1 پسندیده