جریان منبع تغذیه

سلام دوست عزیز، آمپرمتر روی منابع تغذیه، برای کاربردی که شما میخواید، نه دقت کافی دارن و نه سرعت عمل کافی.
پیشنهاد میکنم از یک CT استفاده کنید. به صورت یک حلقه هست که سیم رو از داخلش رد میکنید و جریان اون سیم رو بدون تماس براتون اندازه میگیره. (خروجیش به صورت ولتاژ هست و یک نسبت تبدیل داره که میتونید از روی اون حساب کنید) ولی به نظرم برای دیدن درست پالس ها بد نباشه اگر دسترسی به اسیلوسکوپ دارید، از اون استفاده کنید.

با عرض سلام و احترام خدمت شما
بخشی از پروژه ای که در حال انجامش هستم، مربوط به ارسال پالس های مربعی با فاز مثبت و منفی (ac) به یک سیم پیچ با 200 دور سیم هست. برای این موضوع از یک منبع ولتاژ dc با مشخصات 300 ولت 3 آمپر استفاده شده است. برای تبدیل خروجی dc این منبع به پالس های مربعی از یک مدار pcb استفاده شده که به کمک IGBT ها امکان قطع و وصل را فراهم میکند. برای اینکه به صورت واقعی (و نه از روی نرم افزار) مطمئن بشوم که میزان جریان عبوری از منبع تغذیه مذکور به ازای هر پالسی که وارد سیم پیچ میشود چقدر است، فرکانس را تا میزان 0.4 هرتز کاهش دادم. اما چیزی که مشاهده کردم این بود که جریان عبوری از منبع تغذیه که روی صفحه نمایشگر آن دیده میشود، یکسان نیست. یعنی برای یک پالس مثلا حدود 0.22 آمپر نشان میدهد و برای یک پالس حتی صفر آمپر را نشان میدهد. سوالم این هستش که این اتفاق از چی میتونه باشه؟ آیا از عدم دقت منبع تغذیه هست؟ آیا از مدار pcb ای هستش که در سر راه قرار گرفته؟ یا اینکه منبع تغذیه اینقدر سریع نیستش که جریان رو روی صفحه اش نشون بده؟
و اینکه اگر بخواهم به صورت واقعی، میزان جریان عبوری از سیم پیچ را در هر پالس مشاهده کنم تا باگ کار پیدا شود، چه راه حلی پیشنهاد مفرمایید؟
اطلاعات مربوط به پالس:
طول روشنی پالس ولتاژ در هر فاز مثبت و منفی برابر 1 میلی ثانیه (یعنی مجموعا 2 میلی ثانیه)
دامنه پالس ولتاژ 300 ولت

لینک فیلم:
Untitled Project.mp4 - Google Drive