نصب برنامه keil

با سلام
ببینید برنامه تست شده و سالم هست ولی در این مورد مشکلات مختلفی ممکنه وجود داشته باشه. اول از همه روی فایل اجرایی راست کلیک کنید و run as administrator رو بزنید که به این صورت اجرا بشه. آنتی ویروس رو در زمان اجرا و نصب خاموش کنید تا فایل های کرک رو پاک نکنه. سایز درایوی که برنامه رو روی اون نصب میکنید چک کنید که به اندازه کافی فضای خالی داشته باشه. در
آخر اگر این موارد کارساز نبود لطفا یک عکس از اروری که میده اینجا بذارید تا بررسی بشه

استاد عزيز من اين پكيج را تهيه كردم كه مطالب را سريع ياد بگيرم . الان دو هفته است اونا شروع كردم ولي مشكلات زيادي داشتم . در اولين گام فيلمها مشكل داشت و بعد از يك هفته پيگيري با صرف وقت بسيار زياد بالاخره سه روز پيش پكيج جديد فيلم را به من دادند.
از طرفي در حين آموزش با مشكلات بسيار ابتدايي مثل نصب برنامه keil مواجه ميشم . و گرفتن پاسخ براي رفع آن علي رغم گذر يكهفته همچنان باقي است.
جسارتاً در خصوص گرفتن وقت خصوصي در طول هفته حتي نيم ساعت و از طريق يك بستر مناسب مثل واتس آپ و پرداخت هزينه آن بر اساس هرگونه اعلام آن از سوي شما دارم .
شيوه پاسخگيري از طريق فروم نماتك بنا به دلائل زياد فني و حرفه اي مناسب و شدني نيست. اين بستر ايرادهاي فراواني از لحاظ كابري دارد و نياز به اصلاح ساختاري دارد.

ممنون ميشم علاوه بر شيوه مطلوب آموزشتون در فيلمهاي آموزشي كه بحق زحمت فراواني براي تهيه اون كشيديد از بستر صحيح مورد تاييد شما براي رفع سوالها و راهنمايي بهره ببريم.

سلام و درود
بنده فدايي هستم . آموزش ARM را تهيه كردم .

برنامه keil كه روي پكيج هست و در همون ابتدا نصب نميشه و خطا ميده . ميگه برنامه ايراد داره و بايد دوباره installer را دانلود كنيد