به روز رسانی نرم افزار تیا

موفق باشید

سلام جناب مهندس برنده فر و تشکر بابت آموزش های عالی و حرفه ای تون ،متاسفانه برای من یک مشکل پیش اومده که در هنگام متصل شدن به یک plc s7 1200در یک پروژه بعد از نوشتن برنامه متوجه شدم ورژن اون plc در این ورژن تیاپورتال شما نیست ولی البته برای من مشکلی پیش نیومد و برنامه ریخته شد ولی میخوام الان نرمافزار ها رو بهروز رسانی کنم بهم خطا میده و unable to connected to the server که فکر کنم میگه اتصال به سرور غیرفعال شده است لطفا من رو راهنمایی کنید باید چکار کنم این خطا را از بین ببرم و بتونم بهروز رسانی ها رو انجام بدم . تشکر از شما جناب مهندس

سلام خیر موردی نداره

نتیجه رو لطفا اعلام بفرمایید اگه موردی بود بتونم‌ کمک کنم

موفق باشی

سلام وقت بخیر
ببینید من سوال شما رو درست متوجه شدم، شما برنامه رو دانلود کردید و سیستم در حال کار هست و می‌خواهید تغییرات در برنامه plc اعمال کنید و پیام رو دریافت میکنید؟
چراغهای روی cpu چه وضعیتی دارن؟
در هر صورت فکر نکنم این مشکل مربوط به plc و نبودن ورژن باشه
احتمالا تنظیم ارتباطی یا مورد دیگه ای پیش اومده وگرنه دفعه اول هم این امکان رو به نمیداد

سلام
با توجه به شرایط فعلی کشور و وجود تحریم و سرعت اینترنت ممکنه این مورد پیش بیاد ، بنظرم ورژن بالاتر رو استفاده کنید بجای upgrade کردن
موفق باشی

سلام مهندس ، چطور میتونم ورژن بالا تر رو استفاده کنم باید کل ویندوز رو عوض کنم یا میشه تیا پورتال رو حذف کرد و یه ورژن بالا تر رو نصب کرد ؟؟؟

خیر جناب مهندس من در کل مشکل بهروز رسانی نرم افزار تیا رو دارم وقتی برنامه tia up سرچ کرد برای زوزن های بالا تر پیغام unable to connected to the server رو میده و اجازه ابدیت کردن تیاپورتال رو نمیده . مشکل از کجاست ؟؟

@barandehfard#7018 پس اگر تیاپورتال رو حذف نصب کنم و پاک کنم مشکل پیش نمیاد ؟؟

@barandehfard#7018 تشکر

سلام شما میتونید ورژن ۱۶ یا ۱۷ رو نصب کنید اگه ورژن قبل رو سیستم خواست Uninstal کنید

من فقط میخوام نرم افزاز های زیمنس رو ابدیت کنم ولی متاسفانه به مشکل خوردم که بالا توضیح دادم

پروفرشنال هست

سلام
با توجه به شرایط فعلی کشور و وجود تحریم و سرعت اینترنت ممکنه این مورد پیش بیاد ، بنظرم ورژن بالاتر رو استفاده کنید بجای upgrade کردن
موفق باشی

از چه ورژنی استفاده میکنید، ویندوز سیستم شما چه ویندوزی هست؟

عکس هم اسال کردم نمی دونم شما دارید یا خیر

سلام خیر موردی نداره

سلام وقت بخیر
ببینید من سوال شما رو درست متوجه شدم، شما برنامه رو دانلود کردید و سیستم در حال کار هست و می‌خواهید تغییرات در برنامه plc اعمال کنید و پیام رو دریافت میکنید؟
چراغهای روی cpu چه وضعیتی دارن؟
در هر صورت فکر نکنم این مشکل مربوط به plc و نبودن ورژن باشه
احتمالا تنظیم ارتباطی یا مورد دیگه ای پیش اومده وگرنه دفعه اول هم این امکان رو به نمیداد

همون ورزن خودتون 15.1 استفاده میکنم و ویندوز 10 .64bit دارم