نرم افزار مناسب جهت طراحی خطوط لوله

با سلام و احترام چند سوال داشتم

1- برای طراحی شبکه توزیع گاز شهری از کدام نرم افزار استفاده کنیم؟
2- در درس اشاره میفرمایید به فایل ها و کتب برای طراحی ولی در بسته موجود نیست در صورت امکان انها را ارسال بفرمایید… با تشکر م.شوشتری
3- فایل اکسل محاسباتی طراحی خطوط انتقال را در بسته نگذاشته اید لطفا انرا ارسال بفرمایید

با سلام

برای شبیه سازی شبکه انتقال گاز و توزیع آن عموما از نرم افزارهای Pipesim و یا Pipenet استفاده میگردد که هدف آن مدلسازی شبکه یا Network میباشد .در این راستا میتوانید نرم افزار Pipesim را در بسته ملاحظه نمایید و یا در صورت نبود از تیم پشتیبانی آنرا اخذ نمایید.

در صورت نیاز به کتب و رفرنس ها برای طراحی و یا نیاز به فایل های اکسل لطفا نام آنها را به پشتیبانی اعلام تا در اسرع وقت در اختیار جنابعالی قرار گیرد.

با تشکر

با سلام و تشکر
کلیه فایل های ضمیمه اموزش اقای مهندس عسگری از قبیل : فایل محاسباتی اکسل و مقالات و کتب و اسلاید هائی که در اموزش اذعان میدارند . همانند فایل استاندارد ضمیمه اموزش اقای دکتر مانیزاد که انرا ارسال فرمودید لطفا فایل های ضمیمه اموزش اقای مهندس عسگری هم ارسال بفرمایید ارادت شوشتری

با سلام
در مورد فایلهای مورد نظرتون میتوانید از بخش پشتیبانی درخواست نمایید
اگر فایل خاصی مد نظر شما میباشد لطفا اعلام کنید در اینجا برای شما آپلود نمایم

سلام اقای مهندس در فروم همین متن را گذاشته ام ولی پاسخی هنوز نداده اند حداقل شما متوجه هستید من چی میخوام چون شما مطلع هستید چه فایل هائی ضمیمه ویدیوی اموزشی تون بوده که برای من ضمیمه نبوده لطف کنید برای اینکه اموزش خودتون ناقص نباشه انها را برای من ارسال بفرمایید اخه اگر من انها را داشتم که نیازی به دوباره گرفتن که نبود حداقل حداقل اکسل محاسباتی رو برام بفرس تا ببینیم برای مابقییش چکار میکنیم یه دانشپذیر که نباید برای فایل ضمیمه دروغ یا التماس کنه با تشکر شوشتری

سلام جناب مهندس شوشتری
پیام شما توسط مدرس و تیم پیشتیبانی همواره پاسخ داده شده
لطف کنید اسم فایل های ضمیمه ای که مدرس ذکر میکنن اما در آموزش شما نیست رو به صورت لیست ارسال بفرمایید تا ما بدونیم کدوم فایل ها در اختیار شما قرار داده شده و کدام فایل ها نقص دارند.
نه ما و نه مدرس تمام ضمایم مرتبط با هر آموزش رو حفظ نیستیم و تا زمانی که لیست دقیق و واضحی از نواقص نفرمایید کمکی از ما ساخته نیست.
ممنون از همراهی شما

6
7
8

سلام و تشکر از پیگیریتون فقط با خرید این محصول با این مشکلات مواجه شدم از محصولات قبلی تون مشکلی نداشتم امیدوارم حل شود. فایل های ضمیمه اقای مهندس عسگری فراموش شده است که نام انها پیوست امده است
1
2
3
4
5

سلام جناب مهندس شوشتری

تمام موارد به آقای مهندس عسگری اطلاع داده شد به محض اینکه فایل ها آماده باشن در بخش پشتیبانی براتون ارسال خواهیم کرد.

با سلام و تشکراز پیگیریتون همانگونه که انتظار میرفت و در خور نماتک است ممنون انشاله که فایل های ضمیمه درس اقای مهندس عسگری بدستم برسد .

جناب آقای شوشتری
با سلام و ارادت درصورتیکه فایلهای مربوطه هنوز به دستتون نرسیده لطفا به من اطلاع بدین در اسرع وقت براتون آپلود میکنم
ممنون از شما

سلام جناب شوشتری
فایل های مربوطه که اشاره فرمودید در ضمائم ارسال شده همراه آموزش قرار داده بودن جناب مهندس عسگری که کمی عجیب هست که چرا فایل ها روی فلش شما به صورت ناقص کپی شده
این لینک ضمایم کامل پکیج هست که براتون قرار میدم امیدوارم بتونید استفاده بفرمایید و فایل های مدنظرتون رو پیدا کنید.
تمامی ضمایم داخل پوشه files هستند.

https://1drv.ms/u/s!AovHb5QYz9qnhWHP_cW2lTtCq1LZ?e=ad4q57

سلام مجدد مهندس شوشتری

برای اینکه در مسیر آموزش بتونید به صورت هموار تر قرار بگیرید مهندس عسگری لطف بزرگی کردند و فایل هایی که مدنظر شما بود رو از مابقی فایل ها جدا کرده و برای ما ارسال کردند که اون فایل ها رو اینجا براتون آپلود میکنم میتونید استفاده بفرمایید.

انشالله که مشکل دیگه ای وجود نداشته باشه.

موید باشید
PIPING FILES.rar (18.3 مگابایت)

با سلام و تشکر از پیگیری سرکار خانم برمایون و تشکر ویزه از مهندس عسگری از ارسال فایل ها پیشاپیش سال نو بر شما و خانواده نماتک مبارک و شاهد پکیج های اموزشی خوبی در سال جدید باشیم ارادت شوشتری

سلام
خواهش میکنم جناب شوشتری وظیفه ما کمک به تمامی همراهان نماتک هست

سال نوی شما هم مبارک