فایل های همراه بسته ابزاردقیق نماتک

سلام جناب لطفی
در ویدیوها بعضی مطالب رو ذکر کردید که داخل جزوه آموزشی (فلش) هست ولی نیست؟!

2 Likes

درود از خود مجموعه نماتک سوال بفرمایید

اين دقيقا سوال من هم هست. در مورد Hook Up ها اشاره شده كه mounting Hook up and Electrical Hook up توي مدارك براي مشاهده آورده شده واي توي بسته چيزي نبود.

1 Likes

در آموزش هیچ دیتاشیتی از فشارسنج تفاضلی DPT یا DPG تکمیل نشد و فایلی هم موجود نیست.

درود دیتاشیت های PG و PT تکمیل شده است و موارد طراحی مانند نوع تفاضلی است. در خصوص الزامات طراحی تجهیزات تفاضلی، این موارد داخل بسته با جزییات تدریس شده است.

درود بر شما
ممنون بابت مجموعه خوب و کامل ارایه شده
جناب مهندس متاسفانه هیچ یک از فایل های ضمیمه اشاره شده در مجموعه آموزشی بروی فلش ها موجود نیست از تیم پشتیبانی در این خصوص پیگیری بعمل آمده پاسخ دریافت نشد و فرمودن در تالار موضوع رو مطرح کنید فکر میکنم این مشکل برای همه دانش پذیرانی که مجموعه را تهیه کردن باشه ممنون میشم این موضوع رو پیگیری بفرمایید

سلام به شما همراه گرامی و سایر بزرگواران فعال در این تاپیک
با عرض پوزش از اختلال ایجاد شده در روال آموزشی شما

تیم ارسال همواره تمام فایل هایی که مدرسین عزیز در اختیار مجموعه قرار میدن رو داخل فلش های در یک پوشه جدا از پوشه ویدیوها کپی می کنند.

ممنون میشم برای تسهیل در امر پیگیری بفرمایید دقیقا چه فایل هایی مورد نیاز هست، اما داخل فلش موجود نیست که فایل های مربوطه رو چک کنیم.

با سلام خدمت شما و تمامی اعضای خوب سایت نماتک

متاسفانه فایل های تدریسی مدرس در فایل های جداگانه در بسته ابزار دقیق جامع و کاربردی که خریداری نموده ام قرار داده نشده

سلام مجدد به همراهان گرامی
لطف بفرمایید برای دریافت فایل هایی که در فلش موجود نیست به شماره واتساپ پشتیبانی پیام ارسال بفرمایید تا همکارانم پیگیر باشند

09017039329

1 Likes

سلام وقت همگی بخیر

از بابت مشکل پیش اومده برای بزرگوارانی که این مدت بسته آموزشی ابزار دقیق رو تهیه فرمودند عذرخواهی میکنیم مشکل کپی فایل ها در فلش بوده که متاسفانه فایل های ضمیمه همراه بسته نیست.

لطف بفرمایید از طریق لینک زیر وارد پوشه های فصل های بسته ابزار دقیق بشید، داخل هر پوشه اگر نیازی به فایل ضمیمه بوده و مهندس لطفی اعلام کرده بودن، به صورت یک فولدر به اسم file قرار داده شده.