افزونه برای اضافه کردن پی ال سی های مورد نیاز

سلام وقت بخیر
عموما برنامه های مربوط به شبکه در سیستم شبیه ساز عملکرد درستی ندارند

ببخشید
یک سوال دیگر اگر بخواهیم در PLC SIM در نرم افزار Simatic Manager دو یا تعداد بیشتری پی ال سی را شبکه کنیم و در همان محیط شبیه سازی تست کنیم که آیا درست هست یا خیر چکار باید انجام دهیم؟
به عنوان مثال شما در تدریس نماتک دو پی ال سی را از طریق MPI شبکه کرده و با سخت افزار واقعی تست کرده اید.
بنده می خواهم همین کار را با دو PLC SIM انجام دهم.اسم هر دو CPU در بالای هر PLC SIM می آید و ارتباطات درست است ولی برنامه که در OB1 نوشته شده کار نمیکند
برنامه تک تک PLC ها در شبیه سازی کار می کند ولی وقتی از PLC اول به دوم فرمان می دهیم اتفاقی نمی افتد

با سلام بنده فیلم های پی ال سی استاد برنده فرد را تهیه کردم.سوالم از ایشان این است که من آخرین ورژن simatic manager را نصب کردم ولی یه سری از پی ال سی های redundant رو که استاد ازش استفاده میکنه در آموزش نداره.آیا افزونه ی خاصی برای اضافه کردن این پی ال سی ها مورد نیاز است یا ورژن خاصی را باید نصب کنم؟چطور نمایش داده میشه؟

سلام وقت بخیر
اگه از simatic manager استفاده میکنید کلیه cpu های سری h رو داره فقط ممکنه firmware های جدید تر رو نداشته باشه
Cpu 415h که میفرمایید رو من تا حالا ندیدم ،تو سایت زیمنس هم پیدا نکردم، شاید کد رو اشتباه تایپ کردید
میتونید اطلاعات تکمیل تر رو در مورد اتوماسیون زیمنس رد در لینک زیر پیدا کنید
موفق باشید
High-availability CPUs - Industry Mall - Siemens WW

با سلام
من بسته TIA شما رو از نماتک تهیه کردم
در بحث redundancy پی ال سی 5-412 سری H را انتخاب میکنید که دارای پورت پروفی باس و اترنت هست.
ولی من آخرین ورژن simatic manager و همچنین ورژن های دیگر را انتخاب کردم چنین cpu ایی وجود ندارد
مثلا در این ورژنی که نصب کردم ۴۱۴ و ۴۱۷ سریH را فقط دارد
چکار باید انجام بدهم
سپاس

احتمالا در قسمت hardware configuration در قسمت سمت چپ بالا library اصلی انتخاب نشده مثلا library مربوط به pcs7 انتخاب شده

الان مثلا cpu415h در simatic وجود ندارد
چطور میتوانم این را به برنامه اضافه کنم؟