اسلایدهای دوره ی آموزش پمپ های سانتریفیوژ

با سلام خدمت همه دانشجویان عزیز تر از جان و انشالله که در پناه پروردگار متعال خوب هستید. سوال متواتری از من مطرح میشه بابت اسلایدهای دوره که لازم دونستم خدمتتون توضیحی رو اشاره کنم. مستحضر هستید که ۶ پوشه به عنوان ضمیمه در اختیار شما قرار داده شد که تمام فایل هایی که شما برای تکمیل و یا دنبال کردن آموزش های من لازم دارید در این ۶ پوشه موجود هستن. به همراه این بسته آموزشی البته کتاب بنده هم تقدیم حضورتون میشه. در پوشه پنجم سه فایل پی دی اف از اسلایدهای ارائه شده در دوره وجود داره که صورت مکتوب اون در کتاب پمپ های سانتریفیوژ موجود نیست‌. این سه اسلاید به صورت پی دی اف تقدیم حضورتون شد. اسلایدی هست که من در شروع بسته برای پرزنتیشن مباحث کتاب از اون استفاده میکردم که شامل فقط فصول و مباحث کتاب هست. در اون زمان قرار نبود کتاب به همراه بسته خدمت شما عرضه بشه که به همت موسسه نماتک این مهم محقق شد.
بنابراین این اسلاید در قالب فایل اصلی و یا پی دی اف در اختیارتون قرار نگرفت چرا که مباحث کتاب تمام و کمال مباحث تصویری اون اسلاید دوره ی مقدماتی رو به طور جامع و مانع پوشش میده.
بنابراین ضمایم این بسته در بخش محتوای آموزشی یا پوشه پنجم شامل کتاب، دوره پیشرفته، محتوای APIو نحوه تهیه TCLهست.
اطمینان داشته باشید که هیچ محتوایی عمدا و یا سهوا از ضمایم این بسته نه از طریق این حقیر و نه موسسه نماتک حذف نشده و این یک مورد به دلیل تغییر سیاست گذاری در خصوص الحاق کتاب به بسته بوده.
سرافراز باشید عزیزان من
دوستدار شما
اصغر اسکندرلو

1 پسندیده