خطا در هنگام اتصال

ضمن تشکر از شما، خدمت شما عرض کنم که طبق اموزش خودش شما قبل از ساکشن شما هیچ گونه ریدیوسر قرار ندادین چونکه قصد اموزش رو داشتین. اگر امکانش هست ویدیو را مجدد ملاحظه بفرمایید.
ممنون ام از شما

@mohsen1986#5113
سلام وقت شما بخیر
اگر چنین اتفاقی بوده یحتمل حواس من نبوده که همتراز بشوند ولی عای القاعده باید اینطور بشود.
نکته ای رو خدمت شما عرض میکنم، اون هم این مسله هست که با توجه به اقلام پایپینگ که در نقشه PID هست تصمیم میگیریم که از هد یا از TAIL شروع کنیم.
بصورت کلی در ساکشن پمپ ردیوسر غیر هم مرکز وجود دارد و برای هم ارتفاع کردن بالای لوله حرکت از سمت TAIL به هد مناسب است. ضمن اینکه دلایل متعددی برای غیر هم مرکزی ممکن است وجود داشته باشد.

من درست برداشت کردم؟
جهت رسم لاین از مخزن به ساکشن پمپ شما توصیه میکنید که از ساکشن به سمت مخزن به صورت معکوس حرکت کنیم؟
یا head را ساکشن پمپ گرفته و Tailرا نازل فلنج مخزن؟

@mohsen1986#5165
بنده ویدو رو فرصت نکردم ببینم ولی ممکن هست که هم راستا نشده باشند.
در خصوص لاین ساکشن اگر المان غیرهم مرکز همچون ردیوسر دارین بنا به این که بالا یا پایین خط باید ارتفاع ثابت بشه (که به نوع ردیوسر در PID برمیگرده) بهتر هست با تکنیک BACKWARD طراحی رو از سمت TAIL به hEAD آنجام داد.

با عرض سلام خدمت دکتر مانی زاده
در قسمت S8-E4-5 و در دقیقه 31:12 زمانی که از مخزن به سمت ساکشن پمپ زانوی 45 درجه زاویه دار رو وصل میکنید در واقع اتصال به سمت Tail به درستی برقرار نمیشه ( ویدئو رو با دقت نگاه کنید مشخص هستش). نه تنها شما بلکه من هم نتونستم مرکز به مرکز وصل کنم. زمانی که Tee رو قصد داریم از دستور Thro ID Cursor به فلنج ساکشن پمپ هم مرکز کنیم به خوبی اتصال هم مرکزی برقرار نمیشه.
علت چی میتونه باشه؟؟
تشکر

@mohsen1986#5165
نکنه دوم و مهم اینکه هد و تیل بر اساس مسیر جریان تعیین میشه. اگر مسیر جریان از سمت مخزن به سمت پمپ هست که در ساکشن هم همینطور هست، نازل مخزن هد و نازل پمپ تیل خواهد بود