عدم موجودی برخی قطعات

سلام آقای معین ، وقت شما بخیر ، برخی محصولات که معرفی کردین متاسفانه در بازار موجود نیست. من در زیر برای پروگرمر AVR MKII چند تا لینک پیدا کردم ، ممنون میشم یه نگاه بندازین و ببینین کدوم لینک مورد تایید شما هست و میشه مطابق نحوه تدریس شما با این قطعه کار کنیم.

https://shop.redronic.com/product/microcontroller/programmers/avr-isp-mk2/
http://www.ne-shop.com/home/10-nxp141.html

برای بورد آموزشی LPC1768 متاسفانه نتونستیم هیچ لینکی برای خرید پیدا کنیم و ظاهرا قیمت بالایی هم داره ، آیا حتما نیاز به این بورد آموزشی هست؟ اگر هست یک لینک معرفی کنین.

ممنونم

سلام دوست عزیز، متاسفانه به دلایل زیادی که مهم ترین اونها شیوع کرونا در جهان هست، قطعات الکترونیکی هم کمیاب شدن و هم گران قیمت. باید کمی صبر کرد تا این وضعیت به حالت عادی برگرده. در مورد lpc1768 هم میتونید از lpc های دیگه هم استفاده کنید. اگر برای اونها بردی پیدا کردید، از اونها استفاده کنید. فصل arm قسمت زیادیش از این برد استفاده میکنه و بهتره که تهیه بشه.
در مورد پروگرمر avr هم حتما موقع خرید دقت کنید که ISP داشته باشه، به ویندوزی که استفاده میکنید وصل بشه (مخصوصا برای windows 10 دقت کنید که پشتیبانی بشه) و هم اینکه در داخل خود codevision بتونید ازش استفاده کنید و نیاز به نرم افزار دیگه ای نداشته باشه. اگر این ۳ مورد رو فروشنده اکی داد، تهیه کنید.