مشکل در مدار تولید ولتاژ ۳۵۰ ولت

سلام دوست عزیز، تحلیل مشکل مدار شما بدون دسترسی به خود مدار و تحلیل خیلی زیاد، کار آسونی نیست. ولی پیشنهاد می کنم بهتون که از آی سی های سوییچینگ با فیدبک استفاده کنید برای مقصودتون. اینکه خودتون بتونید یک مدار رو طراحی کنید خیلی عالی هست ولی برای اینکه شما بتونید یک مدار استاندارد که از لحاظ طول عمر و امنیت در سطح بالایی هست رو طراحی کنید، احتیاج به امکانات آزمایشگاهی خیلی زیادی داره. بنابراین پیشنهاد می کنم از مدارهای معروف booster با استفاده از آی سی های سوییچینگ فیدبک دار که انواع محافظت ها رو هم دارن استفاده کنید.

با سلام
احتراما نیاز به ولتاژ ۳۵۰ ولت دارم مدار زیر را طراحی کردم و آن را بستم کار میکنه اما دو مشکل داره
اول اینکه اگر ترانزیستور اول a1015 بسوزه ولتاژ تا هزار ولت میرسه و وسیلمو میسوزونه
دوم اینکه دستگاه رو وصل میکنم از صداش معلومه فرکانس کارش میاد پایین و ولتاژش هم همینجور در کل توان خروجیش پایینه
بنظرت چکارش کنم؟
ممنون میشم جواب بدین
2021-03-06/1615018530-698350-img-20210306-113329.jpeg

@Mehrad#4200 سلام
شرمنده الان توضیح میدم
مدار یک منبع تغذیه سوییچینگ هست که بعضی قطعات آن از لامپ کم مصرف حباب سوخته برداشته شده است.
ورودی ۱۲ ولت از باتری ماشین و خروجی ۳۵۰ ولت دی سی
جریان مدار رو نتونستم اندازه بگیرم ولی فکر کنم بیش از ۲۰ امپر باشه
نمی دونم منظور از مدار منطقی چیست اما عوضش عملکردشو توضیح میدم.
در لحظه اول با فعال شدن ترانزیستور های ۱و۲ a1015
ترانزیستورهای ۳ و ۴ فعال شده و باعث افزایش جریان در ترانس میشود. زمانی که ولتاژ ترانس به حد مشخصی رسید با افزایش ولتاژ بیس ترانزیستور ۲ این ترانزیستور قطع شده و در نهایتجریان ترانسفورماتور قطع شده و ترانسفورماتور با این موضوع مخالفت کرده و باعث القای ولتاژ بالا دو سر خود شده و با یکسوساز ی و صاف کردن ان خروجی بدست میاد
اگر بهر دلیلی ولتاژ خروجی بیشتر از ۳۵۰ شود ولتاژ بیس ترانزیستور ۱ توسط مقسم ولتاژ ۱۵۰کیلو اهمی و ۴.۷ کیلو اهم زیاد شده و باعث قطع مدار میشود
با تشکر

سلام دوست عزیز، لطفا اطلاعات بیشتری بدید از کاری که این مدار داره میکنه. ورودیش چقدره؟ خروجیش چقدر جریان لازم داره؟ از چه منطقی استفاده کردید؟ مدار رو تحلیل کنید و اجزای اون رو شرح بدید.

صد وات حداقل توان مورد نیازه