نصب و اتصال تجهیز در پلنت نفت و گاز

با سلام
احتراما استاد گرامی و عزیز با تشکر مجدد از زحمات و دقت نظر جنابعالی بنده سوالی در خصوص نحوه ی اجرا دارم
فرض کنید ما جهت نصب تجهیزی در پلنت نفت و گاز حضور یافته ایم یا قصد بازرسی از یک تجهیز نصب شده به یک پلنت ارسال شده ایم مدارکی که صحت نصب و اتصال را به ما نشان میدهند و به ترتیب اول باید مرور کنیم کدام هست؟
برای مثال در جایی اشاره به mechanical Drawing اشاره کردید در جایی به Hook up و مدارک installation ولی برای اینجانب جمع بندی نشد برای مثال در جایی که بدون استند پایپ، لول گیج نصب شده است در خصوص اینکه آیا الزامی جهت استند پایپ وجود داشته یا نه؟ یا برای مثال در این کیس ترنسمیتر فشار آیا سیل پات داشته یا نه؟ آیا اتصالات درست است آیا برای ونت و درین تیوبینگ باید به جای امن تخلیه شود یا که به فلر وصل شود؟ با عرض پوزش از کلی بودن سوال خواهشا راهنمایی کنید چه مدارکی در بدو ورود درخواست شود و از هر کدام جه مواردی دریافت می شود
ارادتمند شما

@Farzad#3638
بنده میخوام بدونم این جزییات از کجا استخراج میشه
مثلا شما مدرک هوک آپ رو زمانی که تشریح میکردید بیشتر در خصوص elevation و DPT صحبت میکردید و واقعا نمیدونم اطلاعاتی که الان از جنابعالی خواستم نیز در هوک آپ هست یا جای دیگر؟

@Farzad#3638
استاد گرامی بنده بسته رو با دقت بسیار دیدم اما در این خصوص اینجانب نتونستم جمع بندی مناسبی صورت بدم در حال حاضر قصد تشریح مدرک نیست بلکه قصد من اینه بفرمایید به چه مدرک هایی در نصب رجوع کنیم؟ صرفا تایتل بفرمایید
برای مثال شما بر روی استند پایپ تاکید دارید اما پیمانکار استفاده نکرده از کجا میشه نسبت به صحت کار پیمانکار تاییدیه داد برای من با دیدن بسته ها مشخص نشد برای مثال در چه مدرکی میتوانم ببینم پرمیت عدم استفاده از استند پایپ هست یا خیر؟

@Farzad#3638
یا برای مثال همون موضوع ونت و درین و تیوبینگ مرتبط جنابعالی تاکید به اجرای تیوبینگ دارید یا به جای امن یا به فلر
حال بعد از اجرا ما از کجا بدونیم درخواست ما از پیمانکار مبنی بر تیوبینگ ونت و درین با کلیم پیمانکار همراه نشه؟

استاندارد های مرتبط مثلا برای استند پایپ
ips-in-140
برای هوک اپ ها
ips-in- 103,104,105,106
مرجع کارکردی ما استانداردهاست که شماره هاش هم همه در بسته گفته شده است

مهندس جان تمام موارد در بسته توضیح داده شده مدارکی نظیر دیتاشیت ها، هوک اپ ها
در خصوص هر کدام هم واقعا با جزییات زیاد در بسته توضیح دادم و‌قطعا نمیشه در این جا مجددا موارد رو گفت