لزوم استفاده از منیفولد 2 راهه

این بار منیفولد نیاز هست؟

@farshid2#3529 تماس با گروه نماتک لطفا و سوال از کارشناسان مربوطه

سلام
اگر ولو ایزوله پایپینگ باشد و دیافراگرم از توع غیر wafer-typ باشد چی ؟

@farshid2#3520 بسته رو با دقت ببینین عرض کردم برای تیپ کردن کابل ها بهتر است اینجوری در نظر گرفته شه تا تنوع کابل در سایت زیاد نشه
توجه بیشتر به موارد فیلم لطفا

درود خیر منیفلد لازم نیست

@farshid2#3517 ما کلا برای حالاتی که دیافراگم سیل در نظر می گیریم منیفلد نمیزاریم مگر سرویس خاصی باشه ( مانند اسید خورنده) که لازم باشه پشت دیافراگم سیل هم درین بشه که در اینجا استثنا میزاریم

سلام آقای لطفی
از زحمات شما برای تهیه بسته ابزاردقیق بسیار تشکر میکنم
یک سوال جدیدی برام پیش اومد لطفا برایم واضع و روشن نمایید که برای تکمیل کردن مبحث کنترل و ابزار دقیق منابع پر بازده و صریع معرفی نمایید که بتواند تخصص در این حوضه را بیشتر یا تماما تکمیل نماید؟بویژه در حوضه سیستم های کنترل.

همکاران شما بسته های اتوماسیون صنعتی و زیمنس را معرفی نمودند، آیا اتوماسیون صنعتی یا زیمنس میتواند مبحث سیستم های کنترل را برای این حوضه یعنی کنترل و ابزار دقیق کامل نماید؟
من بسته شما را تهیه نمودم و در ساعات پایانی هستم.
اینو هم بگم که بسته ابزار دقیق کاربردی را هم سر فصل هایش را مطالعه نمودم انشالله برای ادامه بعد از اتمام این بسته
ممنون از شما

سلام
یک سوال جدیدی دارم که مربوط به مدرک cable list است.
برای سیگنال های دیجتال گفتین که از کابلهای single /multi core استفاده می شود ولی شما کابلهای single /multi paiir در جدول cable list درج کردیند! با این که هزینه ها هم بالا میرود. دلیل انتخاب single /multi pair برای سیگنال دیجیتال چیست؟
ممنون از راهنمایی شما::@

سلام

برای نصب گیج فشار در صورتی که از نوع c- type باشد و سیال ویسکوزیته بالا یا خورنده باشد و استفاده از دیافراگم سیل در این مواقع الزامی باشد و فلنجش از نوع wafer-type باشد در این صورت منیفولد 2 راهه نیاز هست استفاده شود. ؟
و اگر دیافراگم سیل از نوع FR باشد در این صورت چی؟
در واقع اگر دیافراگم سیل از نوع فلنجی FR باشد یا از نوع wafer-type باشد منیفولد در کدام صورت نیاز هست
ممنون از راهنمایی شما