ابهام در بسته الکترونیک

سلام جناب مهندس عصر بخیر
فایل هایی که به صورت ضمیمه در بعضی از جلسه ها قرار داده شده، فایل پروژه اون جلسه هست که با نرم افزار مورد استفاده اون فصل باز میشه.
مثلا فصل دوم که شما اشاره کردید مربوط به نرم افزار آردوینو هست

سلام
فایل پروژه به عنوان کمک اموزش برای شما بزرگواران در کنار ویدیوها قرار داده شده.
نیازی به استفاده از این فایل برای یادگیری نیست.
شما می تونید ویدیوها رو مشاهده بفرمایید و طبق گفته مهندس معین در نرم افزار آردوینو خودتون کد رو خط به خط بنویسید و پروژه رو راه اندازی کنید.

مورد بعدی اینکه لطف بفرمایید طبق توضیحات داخل کانال پشتیبانی، برای طلایی کردن اکانتتون هم اقدام بفرمایید.

سلام.
دوست عزیز من نرم افزارهایی که توی قسمت آخر برامون گذاشتن رو extract کردم و نصب کردم و اون فایل های پروژه رو نیگا کردم. چیز خاصی نبود: همون برنامه هایی که مهندس توی فیلم مینویسه و save میکنه رو گذاشتن که اگه لازم داشتیم استفاده کنیم. من که لازمم نشد چون خود فیلم رو که نیگا میکردم با یادگیری نکات میتونستم عین برنامه ای که مهندس نوشته منم بنویسم و نیازی به اون پروژه ها نبود.

من همون اول برای اکانت طلایی اقدام کردم. تعجب میکنم.
گویا انجام نشده.الان دوباره انجامش میدم.
اگه وقت داشتین بیزحمت باز به من بگین از کجا متوجه بشم اقدامم برای اکانت طلایی موفق بوده یا نه. ممنون.

با عرض سلام و خسته نباشید
من هم در مورد این فایلهای زمینه ای با مشکل مواجه هستم و اون اینه که زمانی که بازشون میکنم خالین و کدهایی که خودم توی سیستم خودم نوشتم میان بالا …
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام مجدد.
ببخشید خانوم، مثلا همین پروژه اول بنام battery من بعد از باز کردن صفحه در آردوینو باید باهاش چیکار کنم؟ در فیلم هم مهندس توضیح ندادن با این پروژه چیکار کنیم. اگه میشه یک مقدار راهنمایی بفرمایین خانوم مهندس. ممنون.

با سلام و عرض احترام، لطفا نگاه کنید به part1 از آموزش الکترونیک در S02E02 وقتی پوشه رو باز می کنید، علاوه بر فیلم یک پوشه دیگه هم هست با نام:
episode2 (projects).
میشه بگین این پوشه مال چی هست؟
داخل اون یک پوشه‌ی دیگه هست به نامbattery.
اما کامپیوتر اون ها رو باز نمیکنه.
لطفاً راهنمایی بفرمایید.ممنون