نصب گیج و ترانسمیتر فشار در فرآیند اکسیژن سازی

ممنون از پاسخ و لطفتون

در خصوص قسمت ابتدایی سوال بنده اظهار نظری ندارم چوندباید از روی مدارک سازنده چک کنین ولی برای سرویس اکسیژن به هیچ وجه نباید از سنسورهای روغنی استفاده شود چون در صورت نشتی باعث انفجار می گردد لذا باید از سنسورهای خشک یا oil free استفاده شود

سلام جناب مهندس لطفی…برای نصب گیج و ترانسمیتر فشار در فرآیند اکسیژن سازی با دمای فرآیند حدودا منفی 190 درجه که جنس خود گیج از متریال SS 316L و دیافراگم ترانسمیتر فقط ss 316 هستش،بنظر شما ایا این گیج(چینی) و ترانسمیتر(هانیول)قابلیت تحمل این دماهارو داره یا باید با دیافراگم سیل نصب بشه؟اگر نیاز به دیافراگم سیل داشته باشه آیا روغن سیلیکون موجود درآن با اکسیژن کنار هم خطر آفرین نیست؟ممنون میشم از جوابتون

مهندس جان لطفا این مورد رو از یه کارشناس متریال سوال بفرمایید چون در حیطه تخصص من نیست

البته صرفا به عنوان یه نکته که بر اساس دانسته هام و مطالعات خودم است میتونم بهتون بگم که استیل های آستنیت تحمل دمایی -۱۹۶ درجه رو دارن
میزان کروم بین ۱۸ تا ۲۱ درصد و نیکل بین ۹ تا ۱۴ درصد باشد استیل های رده ۳۰۴، ۳۱۰ و ۳۱۶ تحمل این دمای کم رو دارن
باز هم توصیه می کنم از یه کارشناس متریال بپرسین

خب پس فقط میشه بگین که آیا SS 316L تحمل این دماهارو داره یا نه؟یا اینکه این متریال قابلیت تحمل چه رنج از دماهایی رو داره؟ممنون میشم از پاسختون