نرم افزار studio automation

سلام.
در هیچ نرم افزاری مقادیر پیش فرض برای فشار سیستم هیدرولیکی تعریف نمی گردد. به بیان دیگر شما مقادیر نیرو را بعنوان ورودی طراحی خود دارید و با توجه به روابط مطرح شده و سایز جک هیدرولیک، مقدار فشار را بدست می آورید. پس از انجام این روال و معادلات تکمیلی مقدار تنظیمی فشار بروی شیر محدود کننده فشار(pressure relief valve) را بدست می آورید. لذا تنظیم فشارها که منتج از فشار تنظیمی رلیف است بایستی توسط طراح مشخص گردد.
باتشکر

سلام مهندس خسته نیاشید…ایا نسخه نرم ۶۴ بیتی نرم افزار automation studio برای ویندوز ۱۰ وجود داره؟

من فقط ۳۲ دیدم

سلام مهندس ایا نرم افزاری برای اجراهایی برنامه هیدرولیک وجوددارد

سلام اقای مهندس منظور بنده ازسوال اینکه ایا نرم افزای هست که بشهفشارهای هیدرولیک روطبق استانداردهای کارخانه های تولیدی تنظیم نمودیااینکه تمام تنظیمات داخلش باشه مثلامایه لودرراه سازی رومیخوام سیستم هیدرولیکی شوبرسی کنیم برای اینکه بدونیم فشارهاروی چه درجه بایدتنظیم باشه روازکجابدست بیاریم

با سلام
متاسفانه تا امروز نسخه ای از این نرم افزار که برای ویندوز 10 باشه و بدرستی عمل کرده و تمامی کتابخانه ها را کامل بازخوانی کند ندیدم و هنوز از همان نسخه های قبلی استفاده میکنم. هر زمان چنین نسخه ای دیدم و امتحان کردم و جواب داد اعلام میکنم. باتشکر

سلام. ضمن عذرخواهی از تاخیر در جواب
لطفاً سوال خود را به نحو دیگری بپرسید که خوب متوجه بشم و پاسخ مفیدی ارایه دهم. اگر منظور شما نرم افزارهای دیگر جهت شبیه سازی مدارهای هیدرولیک می باشد می توان نرم افزار fluidsim را نیز نام برد.
باتشکر