شبیه سازی تغییر مقدار آنالوگ تابع scale از روی hmi باکمک تابع slider

سلام استاد من میخواهم از طریق شبیه سازی در تیا پرتال ورودی آنالوگ تابع scale را در برنامه plc از روی hmi با کمک تابع slider تغییر بدم ولی در تعریف تگ ماکزیمم و مینیمم تابع slider خطای بشرح عکس ذیل را میگیره. لطفا راهنمایی کنین به چه شکلی خطا رو رفع کنم. با تشکر
1
2
3
4
5

سلام وقت بخیر
خطایی که سیستم نشون میده اینه که برای slider حد بالا و پایین ندادی یا مشکلی در اون قسمت داره
موفق باشی

سلام استاد تگ های plc مربوط به حد بالا و پایین تابع scale را برای حد بالا و پایین slider معرفی کردم (عکسهای شماره 1 و 3)که این خطا را میده ، نمیدونم دلیلش چی هست؟

یکبار حد بالا و پایین رو با عدد ثابت چک کنید

اگه مشکل رفع شده بود ، حد بالا و پایین رو که از پی ال سی میخونید بصورت صحیح در نظر بگیرید احتمالا حل میشه

سلام استاد
تگ حد بالا و پایین تابع scale از نوع Real هست که به عنوان تگ اکسترنال به HMI انتقال پیدا میکنه چطوری میشه اونها رو تبدیل به intiger کرد و به عنوان حد بالا و پایین تابع slider در HMI استفاده کرد.

سلام وقت بخیر
کجا گفته شده که باید برای scale و حد بال و پایین اسلایدر از یک تگ باید استفاده کرد؟
از تگهای جدا استفاده کنید و برای اسلایدر از تگ int استفاده کنید

سلام وقت بخیر
من قصد دارم با استفاده از خروجی آنالوگ، سرعت یک موتور را کنترل کنم. به این شکل که اگر خروجی آنالوگ صفر سرعت موتور هم صفر و اگر خروجی آنالوگ ده سرعت موتور 1500 دور بر دقیقه باشد.
آیا امکان دارد که بدون تجهیز سخت افزاری و صرفا از طریق سیمولاتور و شبیه سازی در hmi این کار را انجام داد؟

سلام وقت بخیر
اگه plc داشته باشی اینکار رو میتونید انجام بدید
موفق باشی