درک مفهوم React native بدون هیچ پیش زمینه ای

سلام. برای آموزش React Native و درک مطالب اون حتما نیاز هست که html و css و جاوااسکریپت رو حتی در حد مقدماتی یاد بگیرم؟ امیدوارم نیازی به اینا نداشته باشم و مستقیما بتونم برم سروقت react. شاید یادگیری اینا کنار react لازم باشه ، ولی می خوام بدونم اگه اینا رو ندونم در درک و فهم react دچار مشکل نمیشم؟ من زمانیکه آموزش الکترونیک رو خریداری کردم که رشته م علوم تربیتی بود و نگران بودم که مطالبش رو درک نکنم، ولی نه تنها که هیچ مشکلی نداشتم ، میتونم ادعا کنم که نزدیک به صد در صد مطالب رو فهمیدم و یادم نمیاد جایی رو متوجه نشده باشم. حالا واقعا بازم برام نگرانی هست که بدون پیش زمینه وارد بشم. البته اگه آموزش با کیفیتی باشه واقعا فکر نکنم در درک مطالب کم بیارم.

سلام، شما برای ورود به دنیای وب حتما حتما حتما باید css، html و javascript رو بدونید. اینکه هرکدوم از این ابزار ها چه کاری انجام میدن رو در بسته باهاش آشنا شدید. react و react native هم زبان نیست، framework هستن. یعنی اومدن ابزار هایی آماده کردن که مدیریت پروژه و کدنویسی اون آسونتر بشه. برای استفاده از react شما کاملا باید javascript بلد باشید و اصلا زبان برنامه نویسی که استفاده میشه javascript هست. آموزش تکنولوژی های وب به مراتب آسونتر از الکترونیک هست. چون ابزاری که لازم دارید فقط همین کامپیوتری هست که ازش استفاده می کنید. آموزش هایی که براش وجود داره هم بسیار بسیار زیادتر از آموزش های الکترونیک هست. البته که بسته جامعی براش توی ایران نمیشناسم من. ولی سایت های خارجی مطالب عالی ای دارن.