درخواست فایل navis یک پروژه واقعی

@saeed#5898
سلام
یک نویس در اختیار من قرار گرفته لطفا ایمیل ارسال کنی تا در اختیارتان قرار دهم

@Manizadeh#5839 چشم جناب دکتر…ممنون

با سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر مانی زاده…کل اموزش رو مشاهده کردم…خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالی بود…و اول میخوام که از اموزش خیلی خیلی خوبتون تشکر کنم …و اینکه یک عرضی داشتم و اینکه درسته که توی فصل دوازدهم یک پروژه را با pdms انجام میدین ولی ای کاش یک فایل navis یک پروژه ی واقعی رو هم توی فایل ها میزاشتین تا مطالب کاملا برامون جا بیفته و ترسمون بریزه و قشنگ بتونیم کل راه های دسترسی و لوله کشی اطراف تجهیزات و … را توی یک سایت واقعی مشاهده کنیم …چون برای کسانی مثل من که تا به حال پاشون رو توی سایت نزاشتن یک خورده سخته که بخوایم طراحی توی pdms رو انجام بدیم و به نظرم حتما باید قبلش یک سایت واقعی رو از نزدیک و یا با استفاده از navis ببینیم تا بتونیم یک طراحی خوب انجام بدیم…میشه درخواست کنم که فایل navis یک پروژه واقعی رو در ایمیل بنده بفرستین؟…اگه این کار رو بکنید خیلی ممنون میشم
yoness.bicharanloo@gmail.com

@Manizadeh#5839 سلام جناب دکتر…فرموده بودید که یاداوری کنم …جهت پروژه navis یک پروژه واقعی

@saeed#5834
در روزهای آتی به من یادآوری کنید برای شما ارسال خواهم کرد

@Manizadeh#5796 خیلی خیلی ممنون

@saeed#5690
سلام و وقت بخیر
خیلی خوشحالم که برای جنابعالی مفید بوده این آموزش و رسالت بنده هم همین هست. به امید روزی که شما در صنعت وارد بشین و یکی از موفق ترین مهندسان کشور باشین، ان شاالله.

در خصوص نویس براتون ارسال خواهم کرد.