خرید دیو برد lpe

سلام، این بورد ها کلا قطعات خوبی هستن. توی آموزش هم همونطور که دوستمون گفتن از همین بورد ها برای بعضی از قسمت ها استفاده شده. فقط دقت کنید که اون تبلیغ “بدون نیاز به پروگرمر” در حد یک تبلیغ هست و استفاده از بوت لودر روی خود بورد ها برای پروگرم، کار خیلی خیلی سختی هست. شما هر دفعه که کد رو عوض می کنید، باید کد رو به فایل .bin تبدیل کنید و بعد دیپ سوییچ های روی بورد رو به حالت خاصی قرار دهید و مجدد به کامپیوتر وصل کنید. یک درایو فلش براتون پیدا می کنه و باید فایل رو توی اون کپی کنید و بعد دوباره دیپ سوییچ رو به حالت قبل بذارید و مجدد روشن کنید تا کد اجرا بشه. این کار رو باید هر دفعه انجام بدید و کار خیلی خیلی سختی هست. شما برای یک کد شاید صد ها بار باید پروگرم کنید و تست کنید و این نحوه پروگرم واقعا کار سختی هست. (البته این روشی هست که من از قبل میدونم. شاید هم یک روش جدید اومده که من بی خبرم ازش.)
خلاصه که به نظرم حتما یک jlink بخرید یا اگر سمت میکرو های stm32 رفتید که یک stlink بخرید و خیال خودتون رو راحت کنید. با استفاده از اونها می تونید از محیط debug هم استفاده کنید.

با سلام دوستان لطفا راهنمایی کنند من میخوام این دیو برد رو بخرم میتونین نظر بدین که آیا بدرد میخوره یا نه دوم اینکه اینجا نوشته بدون نیاز به پروکرامر. سوم اینکه اگه پروگرامر بخواد چه پرگرامری بخرم ممنون میشم جواب منو بدین 2020-08-02/1596373113-930018-screenshot-2020-08-02-hdrbrd-brd-rah-andaz-lpc1768-cortex-m3.png
2020-08-02/1596373114-36709-brd-rah-andaz-lpc1768-cortex-m3.jpeg
2020-08-02/1596373114-122744-brd-rah-andaz-lpc1768-cortex-m3-1.jpeg

سلام دوست عزیز.منم همین برد رو خریدم.برا پروگرم میتونی از پروگرمر (jlink v8 (v9 استفاده کنی یا با همین کابل usb پروگرم کنی.
اما پروگرمر jlink یه پروگرمر عام برای پروگرم میکروهای ARM هست و تو میکرو های شرکت های دیگه هم استفاده میشه و سرعتش نسبتا بالاست.تو فیلمهای اموزش از jlink استفاده میشه اما استفاده از usb رو تو برگه ی همراه برد اموزش میده.برد اموزشی اساسی و خوبی هست و کارهای سنگینی میشه باش کرد.تو اموزش هم که بازی snake با دات ماتریکس با همین برد اموزش داده میشه.