راه اندازی سریع پریفرال های میکروی lpc در keil

سلام، اینکه ما مستقیم با رجیسترها کار کردیم برای درک کارکرد میکرو و توانایی کار کردن با هر میکرویی بود. کتابخانه های HAL و CMSIS دقیقا برای همین ساخته شدن و شما می تونید بدون درگیر شدن با رجیسترها، قسمت های مختلف میکروها رو راه اندازی کنید. یک سری فایل های example برای این کتابخانه های وجود داره که خیلی کمک می کنه بهتون. توی اینترنت و توی فولدر های keil دنبالشون بگردید. (البته در package manager باید انتخاب کنید که example های یک میکرو رو از اینترنت بگیره براتون)

مهندس توی اموزش فرمودید که ما از CMSIS استفاده نمیکنیم و با رجیستر ها کار میکنم.میخاستم ببینم lpc چیزی مثل کد ویزارد نداره که سریع راه اندازی کنه و ما فقط درگیر کد بشیم؟
2020-08-23/1598194114-163889-image.png
من توی این قسمت یه چیزایی دیدم که بنظر میشه یه کارایی کرد.راهنمایی میفرمایید مهندس

یه سرچی میزنم.البته توی پوشه های خود برنامه هم یه سری مطالب پیدا کردم.مرسی مهندس

فکر خوبی هست. توی اینترنت بگردید example های خوبی پیدا می کنید. کار باهاش خیلی آسون هست.

مرسی مهندس.بله با رجیستر کارکردن خیلی به فهم عمیق کمک میکنه و فهمیدیم چقدر HAL باارزشه.اما گفتم با CMSIS هم کمی اشنا بشم و LPC رو بدون درگیر شدن با رجیستر راه اندازی کنم.