طراحی اپلیکیشن IOT

فکر کنم framework با firmware متفاوته

شما ببخشید که من سوالی پرسیدم که مربوط به بخش محرمانه کار شما بود.

سلام.شما برای طراحی نرم افزار شرکت خودتون از چه ابزار و یا زبانی و یا فریمورکی استفاده کردید؟

از دخالتم عذرخواهی میکنم.این فریم ورک همون فرم ورکه؟یا یه چیز دیگس؟

به کدهایی که روی سخت افزار ذخیره شده و اجرا میشن، firmware میگن (معادل فارسیش رو سفت افزار ترجمه کردن که در کنار نرم افزار و سخت افزار میاد) مثلا به کدی که برای میکرو می زنیم و روش پروگرم می کنیم، میگن firmware.

برای کد نویسی با زبان های جدید، شما راه های خیلی زیادی دارید که کد رو بنویسید و به نتیجه دلخواه برسید. اما همه این راه ها خوب نیستن و بزرگان برنامه نویسی در اون زبان (چه اشخاص و چه شرکت های بزرگ) میان و یک چهارچوب ارائه میدن و معتقد هستن که اگر برنامه نویس ها از این چهارچوب ها و ابزار ها استفاده کنن، کدشون بهینه هست و بعدا هم برای توسعه اون به مشکل نمی خورن.
مثلا زبان javascript رو درنظر بگیرید. شما برای پیاده سازی front یک برنامه (چیزی که کاربر میبینه) می تونید هر مدلی که دلتون خواست کد بزنید. ولی شرکت facebook میاد و یک framework ارائه میده به اسم react و آموزش اون رو هم ارائه میده یا مثلا گوگل میاد و angular رو ارائه میده و هرکدوم خوبی ها و بدی هایی دارن ولی اینکه شما از یک framework استفاده کنید برای javascript صد در صد باعث میشه که کد بهتری بزنید و دقت کنید که شما چه از react استفاده کنید و چه از angular، باز هم دارید با javascript کد می زنید. فقط چهارچوبتون فرق داره.

سلام، متاسفانه تحت قرارداد محرمانگی با شرکای شرکت من اجازه پاسخ دادن به سوالتون رو ندارم.