مشکل آلارم در hmi

سلام مهندس ، من در قسمت آلارم نویسی همون کار ها رو انجام میدم ولی به هیچ صورت نمیتونم آلارم رو فعال کنم به صورتی که در حالت که همون کار های شما mw30 و بیت ها رو معرفی کرده و برای بیت ها کلید میزام و تمام مراحل ولی اخطار که نمیتواند به plc متصل بشه رو تو آلارم ها میده با هربار زدن کلید و اگر plc رو به صورت سیمولیشن به اون وصل کنم هم بیت ها رو فعال میکنه ولی آلارم اصلا نمایش داده نمیشه نمیدونم چرا ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر
اگه مراحل رو کامل و درست انجام داده باشید همونطور که در فیلم هم اجرا شده باید کار کنه
این تست رو روی hmi انجام میدید یا روی pc station ?

من تست رو دارم از روی pc انجام میدم یعنی plc دارم به صورت فیزیکی ولی hmi ندارم

وقتی با plc آنلاین میشم حالا نمی تونم از طریق لبتاب تبدیل به hmi کنم تا ارتباط بگیرم ولی وقتی plc رو به صورت سیمولیشن تیاپورتال شروع میوکنم و سیمولیشن hmiرو راه میندازم بیت مورد نظر تو plc فعال میشه ولی آلارم اجرانمیشه . نپیدونم چرا !!!

پس شما آلارم رو انتظار دارید کجا ببینید؟
Hmi که ندارید ، کامپیوتر رو هم که نتونستید به عنوان hmi استفاده کنید
اگه از کامپیوتر بعنوان hmi استفاده کنید یعنی در مود سیمولیشن قرار بدید در این صورت میتونید آلارم ها رو ببینید

مهندس جان شرمنده مشکل حل شد اشتباه از من بود من بیت ها رو تو plc به عنوان تیغه استفاده کرده بودم ولی وقتی بیت ها رو خروجی مموری کرردم و فعالشون کردم مشکل حل شد

1 پسندیده

موفق باشی