عدم پیدا کردن GSD در تیاپورتال

سلام‌مهندس من در رابطه با وارد کردن GSD مشکل دارم به صورتی که من فایل GSDرو دانلود میکنم و با پسوند GSD هست ولی این فایل رو در TIAنمیتونم پیدا کنم و نشون نمیده
عکس ها رو برای اثبات قرار میدم

جناب مهندس همون جور که ملاحضه میکنید من تو دانلود هام هست ولی تو tia اصلا نشون نمیده و نمیشناسه فایل ها رو را انتخاب کنم

اشکال از کجاست ؟؟

20220308_221315

20220308_221331

image

image

image

سلام وقت بخیر
من نمیدونم شما کدوم منو و صفحه رفتید در هر صورت جایی که رفتید درست نیست چند تا عکس براتون میفرستم از این طریق انجام بدید
موفق باشید

یعنی من باید مطابق آدرس شما فایل ها رو دانلود و ذخیره کنم ؟؟

سلام مهندس مبحث سر جای که رفتم نیست من دنلود میکنم و اکسترکت که مکنم تو تصویر که فرستادم فایلgsd هست ولی وقتی تو همون آدرس تو همون فایل میرم gsd رو پیدا نمیکنه

خیر،من ترتیب و منو که برای نصب gsd باید از اون طریق انجام بدید رو که سه مرحله داره در عکس های بالا براتون نشون دادم
عکسی که شما گذاشتید مشخص نیست از کدوم منو رفتید
موفق باشی

چشم جناب مهندس یعنی من باید gsdهارو تو این آدرس که گفتید دانلود کنم و بعد تو تیا برم تو ادرس که گفتید اونوقت قابل ملاحظه است

بله
همینطوره
موفق باشی

سلام‌جناب مهندس
من واقعا ممنونم
درست شد
تشکر فراوان
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده

موفق باشی

1 پسندیده