درخواست ساخت آموزش esp32 از مهندس معین و تیم نماتک

سلام، خیلی ممنون از لطفی که به بنده و مجموعه نماتک دارید. از اینکه تونستیم رضایت شما رو کسب کنیم، بسیار خوشحالیم و جملات شما باعث قوت قلب من و همه دوستان در مجموعه نماتک شد.
پیشنهاد esp32 هم پیشنهاد بسیار خوبی هست. قطعا اگر قرار بر ادامه بسته الکترونیک باشد، esp32 یکی از اصلی ترین گزینه ها برای ادامه راه اینترنت اشیا خواهد بود. مطمئن باشید راهی که مجموعه نماتک شروع کرده به اینجا ختم نمیشه و بسته های آموزشی جذابی در راه هستند. فقط تهیه این بسته ها زمان بر هست و انشالا در آینده ای نه چندان دور آماده میشن.

ضمن تبریک و خسته نباشید به اعضای تیم نماتک و و به ویژه مهندس معین در ساخت بسته آموزش الکترونیک،باید بگم که این بسته واقعا یک شاهکار بود که در دنیای الکترونیک ایران و شاید دنیا بی رقیب بود. من تقریبا فاصله ی زیادی در تمام کردن این بسته ندارم. حقیقتا کسی که بتونه و اراده کنه و این بسته رو تموم کنه واقعا کار بزرگی کرده، و به اتمام رساندن این بسته واقعا هر کسی نیست و من یکساله تمام وقت هست که همه تمرکزم رو روی این بسته گذاشتم و از آموزش ها و زبان بسیار شیوا و تدریس منحصر به فرد جناب مهندس معین بزرگوار بسیار راضی هستم. این سخنان واقعا تملق نیست و کسی که این بسته رو تهیه کرده باشه، می فهمه چقدر مفاهیم عظیم و کمرشکنی در این بسته عظیم گنجانده شده است. گاهی با خودم فکر می کنم این بسته چطور تهیه شده، حتی فکر کردن بهش ترسناکه، و این همه تسلط شما به کارتون و تولید چنین محتوایی واقعا حداقل برای کسی مثل من قابل درک نیست به همین دلیل و به دلیل موفقیت این تیم بزرگ، و با وجود اینکه هنوز خستگی این بسته عظیم از تن مهندس معین و تیم نماتک خارج نشده بنده از مهندس معین و تیم نماتک درخواست می کنم که آموزش esp32 را استارت بزنند. و قدم بزرگی در پیشرفت کشور و ساختن مهندسان حرفه ای بردارند، قطعا اجر معنوی آن از بحث مادی آن به مراتب بیشتر است. و این محصول بی نظیر برای همیشه خواهد ماند.
برای تشویق شما به ساخت این بسته فقط کافی است بگویم که یک ساعت آموزش شما از صد کتاب برای من باارزش تر است. و شاید اگر میدانستید که یک ساعت آموزش شما معادل چیست، حقیقتا بلادرنگ آموزش های بیشتری را برای ما تولید می کردید.

1 پسندیده