نویز حاصل از کلید زنی روی تغذیه esp

سلام زمانی که توسط esp رله رو قطع و وصل میکنیم و بار خروجی سلفی باشه تو فاصله 10 نانو ثانیه ایجاد نویز بالایی میکنه روی ولتاژ تغذیه esp که حتی با گذاشتن اسنوبر (100nfو مقاومت 47اهم یک وات )(کم میشه) ولی برطرف نمیشه این اتفاق باعث ریست شدن esp میشه یکی دوتا هم esp سوخت حتی .
میخواستم ببینم پیشنهادی برای این مشکل من وجود داره

سلام، توی قسمت های مربوط به altium و همچنین مثال پایان فصل، در باره توپولو‌ژی star و اینکه vcc و gnd قسمت های مختلف رو با هم ترکیب نکنید توضیح داده شده. یکی از بهترین روش ها همین هست که شما تغذیه قسمت esp رو کاملا از قسمت رله جدا کنید. نکته بعدی در مورد منبع تغذیه شما هست. اگه دسترسی به اسیلوسکوپ دارید، می تونید نویزی که موقع روشن شدن رله روی power میافته رو ببینید و شاید منبع شما افت ولتاژ زیادی پیدا می کنه. در این صورت نزدیک تغذیه esp از یک خازن بزرگتر استفاده کنید. (ممکن هست حتی تا ۱۰۰۰ میکرو فاراد لازم باشه) به نظرم با 330uF الکترولیت شروع کنید و اگه درست نشد بیشترش کنید.
اگر روی bread board دارید کار می کنید، سعی کنید vcc و gnd قسمت های میکرو و رله رو از هم جدا کنید (طبق آموزش) و حتما هنگام طراحی pcb به این نکات دقت کنید.