معرفی نرم افزار مناسب bms

سلام خسته نباشید.
من در اواخر دوره ساختمان مدرن هستم
در این دوره در مورد راهکار های کنترلی و نحوه ارتباط دستگاه ها توضیح داده شد و واقعا برای من مفید بود ولی در خصوص نرم افزار کنترل و مانیتورینگ جهت مدیریت در بحث BMS (شامل کنترل و مانیتورینگ بویلر، چیلر، برج های خنک کننده و… ) توسط نرم افزار آموزشی داده نشده.((منظور من در خصوص بحث Home Automation یعنی (ETS5) نیست.))
ممنون میشم اگر دوره ای در ادامه این بخش جهت یادگیری نرم افزار وجود داره معرفی کنید ترجیحا برند های مطرح همچون اشنایدر و ABB و … . و برای ادامه روند آموزش راهنمایی های لازم را بفرمایید .

با درود به شما دوست عزیز
همونطور که میدونید هر برندی برای خودش نرم افزار های سطح اول و سطح دوم مخصوص خودش رو داره و دوره هرکدوم یک دوره جامع هستش که معمولا شرکتهایی که خودشون توی اون زمینه کار میکنند، به پرسنل خودشون آموزش میدهند.
ما برای اینکه این دوره یک دوره جامع باشه، نمیشد نرم افزار برند خاصی رو درش گنجوند. امیدوارم با جستجو در سایت ها و شرکت های فعال در این زمینه دوره مناسب رو پیدا کنید.
از اونجایی که با اکثر شرکت ها فعال، آشنایی دارم، متاسفانه نمیتونم معرفی داشته باشم. اما میدونم که دوره ها الان یه مقدار کمتر برگزار میشه.