aveva instrumentation

با عرض سلام . من نرم افزار رو مجبور شدم بدلیل اینکه کامل نصب نشده بود حذف کنم و دوباره نصب کنم که با این خطا مواجه شدم ممنون میشم راهنمایی کنید.
Screenshot 2024-04-07 131433

با سلام

در اسرع وقت یک فیلم آموزشی ضبط خواهم کرد و تمامی مراحل نصب نرم افزار و راه اندازی لایسنس را داخل آن توضیح خواهم داد. این بخش آموزش نصب نرم افزار و لایسنس به بسته آموزشی اضافه خواهد شد و برای عزیزانی که قبلا بسته را تهیه کرده اند هم ارسال خواهد شد.

با سلام.
مهندس من همچنان نتونستم مشکل نصب رو برطرف کنم کم کم دارم به سمت نصب مجدد ویندوز میرم .
اگه ممکنه درخصوص این مشکل من یه راهنمایی بکنید که نخوام مجددا ویندوز نصب کنم ممنون میشم ممنون میشم.

یک مسئله دیگه هم که دارم نمیتونم نرم افزار رو به نرم افزار دیاگرام لینک کنم اگر که ممکنه آموزش این روهم قرار بدید با تشکر

با سلام

فیلم آموزشی نصب نرم افزار و راه اندازی لایسنس ضبط شده است پس از تدوین به احتمال زیاد هفته آینده به بسته اضافه شده و در اختیارتون قرار داده خواهد شد.

در ضمن دوره آموزشی AVEVA Diagrams در حال ضبط می باشد .

موفق باشید.

با سلام
مهندس هنوز فیلم آموزشی نصب در اختیار ما قرار نگرفته ممنونم اگه پیگیری بشه.
در خصوص قسمت دوم سوال من اینه که چجوری میتونیم تگ ها رو از نرم افزار دیگرام فراخوانی کنیم؟
توی اون قسمت که اسم نرم افزار و بقیه موارد میاد برای ما خالیه؟

با سلام

برقراری ارتباط بین aveva instrumentation و aveva diagrams مستلزم یک سری تنظیمات در نرم افزارهای aveva diagrams و aveva administration می باشد. این آموزش ها به مرور در حال تکمیل می باشد.
در حال حاضر شما می توانید از راه حل جایگزین استفاده کنید که بسیار ساده و در عین حال کارآمد هست. به این ترتیب که از اطلاعات مورد نیازتون از نقشه های P&ID در نرم افزار aveva diagrams خروجی اکسل بگیرید و این خروجی اکسل رو در aveva instrumentation ایمپورت کنید.

در رابطه با فیلم راهنمای نصب آنطور که اخیرا به من اطلاع دادند ، این فیلم به بسته اضافه شده و در اختیار بقیه عزیزانی که بسته رو قبلا تهیه کرده اند هم قرار داده شده است.

موفق باشید

1 پسندیده

سلام مهندس ویندوز را عوضش کردم فروم نماتیک باز نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم