کد ASME B31.3

@Mahmood#3798
ظاهرا نام گذاری بسته من کلا فرق می کنه(من پک کامل رو تهیه کردم).فصل ASME B31.3 برای من فصل آخر مجموعه هست که میشه فصل 17 و این فصل دارای 7 پوشه و 10 فایل(جلسه) می باشد.
از لحاظ فصل بندی هم استاد کلا به خاطر استفاده خاص فصل های 7 ، 8 ، 9 و 10 ، مطالعه این 4 فصل رو به عهده دانشجو گذاشتن و بعد از پایان فصل 6 که در مورد تست و بازرسی هست وارد Appendix ها میشه و پایان!

@447#3797
سلام
مجموعه ای که من دارم شامل ۹ تا پوشه است و در مجموع ۲۷ تا فایل
به ترتیب همه را نگاه کردم تا رسیدم به فصل ۵ از کد asme که در پوشه ۹ ام قرار داره
آخرین فایل را نگاه کردم که مربوط به پیش گرم کردن بود ، به این ترتیب از فصل ۵ تا فصل ۸ کد asme نگفته باقی موند !!!

سلام وقت بخیر
جناب سجادی ممنون از اینکه زمان گذاشتید و پاسخ جناب عبداللهی رو دادید.
ایشون بسته تخصصی کد طراحی پایپینگ ASME B31.3 رو تهیه فرمودن که با آموزش جامع پایپینگ متفاوت هست.

@hanieh_barmayoon#3802
خواهش می کنم.
بله ، ببخشید که اشتباه راهنمایی کردم

@Mahmood#3820 سلام اقای مهندس
در ماه آینده در برنامه ریزی هست که بخش بازرسی رو هم‌ به بسته اضافه بشه کطییعتا در اختیار شما و دوستانی هم‌ک بسته رو خریدن به عنوان add on قرار خواهد گرفت.
در ابتدا با توجه به اولویت اجرا و طراحی مباحث بیان شد، در خصوص سایر بخش ها به زودی به بسته اضافه خواهد شد.

فایلهای pdf و ادامه مباحث را چطور تهیه کنیم
پس از مبحث preheating دیگه مطلبی نیست و فصلهای 6، 7و 8 کد ASME توضیح داده نشده !!!

@Mahmood#3785
این سرفصل ها مطابق فرمایشات آقای دکتر مانی زاده در بخش طراحی و اجرای پایپینگ نیستند و همونطور که از اسم این بسته پیداست بخش های اصلی و مهم کد طراحی پایپینگ سرفصل های تشکیل دهنده آموزش هست.

@Mahmood#3820
این مورد رو حتما با تیم پشتیبانی فروش در میون بگذارید لطفا
دوستان پیگیری خواهند کرد.
09017039329

منظورتون اینه که قسمت آخر مجموعه که کد ASME B31.3 توضیح داده شده ناقص هست؟
از اون فصل(فصل 17) شما چند جلسه دارید؟

@hanieh_barmayoon#3803
سلام
ممنونم بابت پاسخ شما
مطابق سر فصلهای بسته ،
مبحث بازرسی ، آزمون و تست در فایلهایی که برای بنده ارسال شده وجود ندارد ،