کد ASME B31.3

فایلهای pdf و ادامه مباحث را چطور تهیه کنیم
پس از مبحث preheating دیگه مطلبی نیست و فصلهای 6، 7و 8 کد ASME توضیح داده نشده !!!

@Mahmood#3785
این سرفصل ها مطابق فرمایشات آقای دکتر مانی زاده در بخش طراحی و اجرای پایپینگ نیستند و همونطور که از اسم این بسته پیداست بخش های اصلی و مهم کد طراحی پایپینگ سرفصل های تشکیل دهنده آموزش هست.

@hanieh_barmayoon#3802
خواهش می کنم.
بله ، ببخشید که اشتباه راهنمایی کردم

@Mahmood#3820
این مورد رو حتما با تیم پشتیبانی فروش در میون بگذارید لطفا
دوستان پیگیری خواهند کرد.
09017039329

@hanieh_barmayoon#3803
سلام
ممنونم بابت پاسخ شما
مطابق سر فصلهای بسته ،
مبحث بازرسی ، آزمون و تست در فایلهایی که برای بنده ارسال شده وجود ندارد ،

@447#3797
سلام
مجموعه ای که من دارم شامل ۹ تا پوشه است و در مجموع ۲۷ تا فایل
به ترتیب همه را نگاه کردم تا رسیدم به فصل ۵ از کد asme که در پوشه ۹ ام قرار داره
آخرین فایل را نگاه کردم که مربوط به پیش گرم کردن بود ، به این ترتیب از فصل ۵ تا فصل ۸ کد asme نگفته باقی موند !!!

منظورتون اینه که قسمت آخر مجموعه که کد ASME B31.3 توضیح داده شده ناقص هست؟
از اون فصل(فصل 17) شما چند جلسه دارید؟

@Mahmood#3798
ظاهرا نام گذاری بسته من کلا فرق می کنه(من پک کامل رو تهیه کردم).فصل ASME B31.3 برای من فصل آخر مجموعه هست که میشه فصل 17 و این فصل دارای 7 پوشه و 10 فایل(جلسه) می باشد.
از لحاظ فصل بندی هم استاد کلا به خاطر استفاده خاص فصل های 7 ، 8 ، 9 و 10 ، مطالعه این 4 فصل رو به عهده دانشجو گذاشتن و بعد از پایان فصل 6 که در مورد تست و بازرسی هست وارد Appendix ها میشه و پایان!

@Mahmood#3820 سلام اقای مهندس
در ماه آینده در برنامه ریزی هست که بخش بازرسی رو هم‌ به بسته اضافه بشه کطییعتا در اختیار شما و دوستانی هم‌ک بسته رو خریدن به عنوان add on قرار خواهد گرفت.
در ابتدا با توجه به اولویت اجرا و طراحی مباحث بیان شد، در خصوص سایر بخش ها به زودی به بسته اضافه خواهد شد.

سلام وقت بخیر
جناب سجادی ممنون از اینکه زمان گذاشتید و پاسخ جناب عبداللهی رو دادید.
ایشون بسته تخصصی کد طراحی پایپینگ ASME B31.3 رو تهیه فرمودن که با آموزش جامع پایپینگ متفاوت هست.