تمرین جلسه 11 آردوینو تابع loop

سلام
در مورد جلسه 11 فصل آردوینو من تمرینی که مهندس فرمودند رو انجام دادم اما با این تفاوت که قابلیت تغییر یوزرنیم و پسورد رو هم برای کاربر ایجاد کردم.
توی این برنامه من چندین فانکشن تعریف کردم که به صورت تو در تو با توجه به ورودی کاربر همدیگه رو فراخوانی می کنند. برنامه داره درست کار میکنه اما سوالی که دارم در مورد بخش LOOP برنامه است.

کدی که توی بخش LOOP دارم کلا یه خطه به صورت زیر که اونم یه تابع دیگه رو فراخوانی میکنه:

void loop() {
userNameCheck();
}

حالا سوالی که دارم اینه که از اونجایی که مهندس معین توی ویدئوها تاکید زیادی به کدنویسی به صورت best practice دارند، با توجه به بخش LOOP و اینکه فانکشن های زیادی تعریف کردم آیا این روش کد نویسی من best practice محسوب میشه یا اینکه دارای ایراده و میتونه بهتر نوشته بشه؟

کدی که نوشتم رو هم ارسال میکنم. یوزرنیم اولیه mojtaba و پسورد اولیه هم 1111 هست

[upl-file uuid=cedd176e-2d4b-40eb-9330-4917f3537b3e size=4kB]s02e11-attar.txt[/upl-file]

بسیاری از کد های خیلی پیچیده وقتی تابع main اشون رو می بینید، فقط ماژول های مختلف رو init کردن. اینکه تابع main خلوت باشه چیز مرسومی هست. کد رو هم خوانا تر می کنه. ولی توی تجربه ای که به مرور کسب می کنید خواهید دید که کدهایی که خیلی خیلی پیچیده هستن باید این قابلیت رو داشته باشن که شما چند ماه بعد برگردید سراغ کد و وقتی درست یادتون نیست که اونموقع چیکار کردید، بتونید یک قابلیت جدید به کد اضافه کنید. پس همیشه جوری کد بزنید که خودتون در آینده از خودتون تشکر کنید. (اسم های خوب، indentation ، کد تمیز، منطق خوب، فانکشن های به موقع و کار راه انداز، define ها و const ها و …)