پکیج خواص VMGThermo

با سلام خدمت جناب مهندس عسگری بزرگوار و تشکر بابت آموزش های کاربردی و خوبشون.

من نرم افزار HTRI را نصب کردم و کرک هم کردم و حتی چند مثال از آموزش را هم شبیه سازی کردم با اون ولی جهت ساخت منحنی عملکردی پکیج VMGthermo کلن غیرفعال (NotAvailable) است. چطور این رو باید فعال کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

2022-02-11 08_40_09-HTRI Xchanger Suite 7.3.2 - HON - untitled1

با سلام وتشکر
اگر در فایل نرم افزار شما پکیج Vmg Thermo نصب نیست ابتدا باید فایل مربوطه رو که یک Dll میباشد دانلود کنید و اونو Set-Up کنید در همان قسمتی که عکش رو گذاشتید گزینه Package Setup داره و اون Dll رو فراخوان و سپس سیستم رو Reset کنید

سپاس از شما. جناب عسگری فایل dll بنام HTRISHEX.DLL توی مسیر پیش فرض هست ولی نرم افزار نمیتونه این رو لود کنه و خطای زیر رو میده.
vmg1

vmg2

من سرچ هم زدم که فایل dll دیگه پیدا کنم و یک نسخه پیدا کردم منتها مربوط به نسخه پایین تر از 6 است که باز هم نرم افزار همون خطای قبل رو میده. من نرم افزار رو مجدد هم حذف و نصب کردم. حتی پکیج CAPeE-Open هم داده ای نداره. اگه امکانش هست شما همین فایل dll را در اختیارم قرار بدید. یا اگه مشکل جای دیگه ای هست لطفا منو راهنمایی کنید.

با سلام
بنظرم فایل مربوط به vmgthermo را از سایت www.downloadly.ir برنامه htri رو search کنید و اجرا کنید
در ورزنهای قبلی من دانلود کردم و اجرا شد

سپاس، پکیج VMGthermo 6.5 نصب شد.
جهت راهنمایی دوستان، همین طور که جناب مهندس عسگری فرمودند از وب سایت دانلودی HTRI VMG Fix را دانلود کنید و پس از اکسترکت کردن پوشه VMG 6.5 را در مسیر گفته شده (C:\Program Files (x86)\HTRI\XchangerSuite7-Hon) کپی کنید. سپس به نرم افزار رفته و در قسمت Property Generator زبانه اول، همین طور که در عکس‌های بالاتر هم است VMGThermo را که بصورت Not Available است انتخاب کنید و سپس در قسمت Setup Package در قسمت سرچ به پوشه ای که کپی کردید رفته و سپس seapkg.dll را انتخاب کنید تا VMGThermo 6.5 برای شما فعال شود.

خواهش میکنم

سلام
دوستان چطور میشه از hysys اطلاعات فرایندی رو وارد نرم افزار htri کرد؟