جابجایی سرفصل های اموزش

سلام سال نو مبارک جناب مهندس عزیز لطفا لطف بفرمایید توضیحی درمورد جابجایی سرفصل های اموزش بسته tia portal بدهید ایا این اموزش مشکل تدوین و ادیت دارد یا اموزش به همین صورت توضیح داده میشود

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
من دقیق اطلاع ندارم
فقط یک جابجایی در تدوین پیش اومده بود که مربوط به قسمت تایمر هست
که جلوتر توضیح اومده
اگه مورد دیگه ای هست بفرمایید
با سپاس

سلام جناب مهندس تا اینجایی ک اموزش دیدم قسمت تایمر ها جابجاشدن
سوال بعدی ک از شما دارم درمورد کانتر های شمارنده هست ایا توضیح داده میشود یا همون توضیح کوتاهی ک دادین در قسمت 6 اموزش میباشد و قسمت حافظه هاهم بهش اشاره میشه ولی فکر کنم مشکل تدوین دارد من تا قسمت 9 اموزش رو دیدم

سلام جناب افکار

در رابطه با آموزش اتوماسیون زیمنس باید خدمت شما و همه عزیزان دیگری که این آموزش رو پیش از این تهیه کردند اعلام کنم که این آموزش به صورت کامل همه مواردی که در سرفصل ها بیان شده رو شامل میشه و همه توضیحات به قدری که نیاز هست یک مهندس در حوزه اتوماسیون صنعتی باهاش آشنایی داشته باشه، تدریس میشه.
اما به علت تصمیم گیری تغییر اولویت سرفصل ها برخی از قسمت ها استاد اشاره میکنن که یک موضوع در جلسه قبل یا بعد تدریس شده در صورتیکه ممکن هست این مبحث در نهایت به یک قسمت دیگه منتقل شده باشه و این تصمیم گیری تغییر اولویت ها برای بهتر شدن روند آموزش هست و چون بعد از تدوین آموزش این تصمیم گیری گرفته شده، اون قسمت هایی که اشاره به جلسات قبل و بعد داره از ویدیوها حذف نشده

شما برای یادگیری مناسب این آموزش تمام ویدیوها رو به همون ترتیبی که فایل ها براتون قرار داده شده مشاهده بفرمایید.

موفق باشید

1 پسندیده