تشکر از استاد معین

سلام استاد وقتتون بخیر.

بالاخره و بعد از ماه ها مطالعه شبانه روزی تونستم این مجموعه رو تموم کنم.واقعا ازتون ممنون و سپاسگزارم برای فراهم کردن همچین مجموعه ارزشمندی. قطعا کلمات نمیتونه میزان رضایت از شما و مجموعه نماتک رو بیان کنه،فقط میتونم بگم نه مبلغ تعیین شده ارزش این بسته رو تعیین میکنه نه میزان تعریف و تمجید های من.حدود 700 صفحه جزوه نوشتم و سعی کردم حتی یک جمله از شما رو از دست ندم چون قطعا پشت هر حرف و توضیح سال ها تجربه و صحیح و خطا وجود داره که بی نهایت ارزشمنده.مطمئنم که ارزش اصلی این اموزش رو زمانی متوجه میشم که وارد بازار کار شده باشم.

جا داره از مهندس گودینی هم تشکر کنم که این فضا رو فراهم کردن، واقعا از خودگذشتگی کردن این همه ساعت کنار شما حضور داشتن و اهمیت ایشون به مخاطب و بی نقص بودن اموزش ها رو کاملا میشد حس کرد .از این بابت به شدت ممنونم ازشون.قطعا اگه غیر از این بود الان بسته آرم رو از همین مجموعه خریداری نکرده بودم.

فقط اینکه برنامه ای برای تهیه بسته اینترنت اشیا پیشرفته دارید؟منتظرش باشیم یا نه فعلا.آموزش های شما بی نظیره امیدوارم ادامه داشته باشه.

1 پسندیده

سلام وقت بخیر صحبتهای به جا و متین سپاس

1 پسندیده

سلام دوست عزیز، ممنونیم بابت محبتی که به ما دارید. قطعا پیام های اینچنینی خستگی رو از تن خارج میکنه. رضایت شما باعث افتخار ما هست.
در مورد بسته اینترنت اشیا پیشرفته هم تا جایی که من در جریان هستم فعلا در برنامه مجموعه نماتک نیست.