وسایل تعمیرات موبایل

با سلام و درود
سلام استاد میشه بگین برای خرید وسایل مورد نیاز تعمیرات موبایل چه وسایلی و از چه نوع و مدلی بخریم، ممنون میشم راهنمایی کنید

1 پسندیده

و اما خب تو بازار لوازم اورجینال یا فیک موجوده بستگی به مقدار هزینه شما داره .
و اما لوازم مورد نیاز هیتر هویه -سپراتور -منبع تغذیه-لوپ-مولتی متر-پد مگنتی-خمیرفلاکس-سیم قلع-سیم قلع کش-سیم لاکی-پنس -دسته تیغ-خمیر قلع-اچار پیچ گوشتی-لامپ یووی و چسب یووی-لوازم قاب باز کن و…

1 پسندیده

سلام
تو بسته اموزشی تمام لوازم و ابزار مورد نیاز رو توضیح دادم

1 پسندیده

سلام درود بر شما

1 پسندیده

سلام بزرگوار سپاس فراوان

سلام مهندس من تازه آموزش شما رو خریداری کردم ولی برای اینکه دستم راه بیفته و ترس از کارکرن مثلا خراب شدن گوشی حین تعمیرات یا موارد مشابه ایا مرکز تعمیرات عملی هست که انجا بتونیم در حدود 10 یا 15 روز کارکرد تا این موضوع برطرف بشه و بعد کسب و کارمون و راه بندازیم ممنون میشم راهنمایی داشته باشید در این خصوص تشکر

1 پسندیده

سلام
بله در خدمت هستم
به دو روش می تونم کمکتون کنم برای راه افتادن دستتون ولی کارکردن رو گوشی های خاموش
اما کار کردن رو گوشی مشتری می تونم جایی معرفی کنم و خودمم ضمانتش رو می کنم البته همه موارد با دریافت مبالغی صورت می گیره

در صورت راهنمایی بیشتر می تونید با بنده از طریق اینستاگرام یا واتس اپ تماس بگیرید

مهندس ایدی اینستاگرامی شما برای من با همین نام کاربری که توی نماتک هست میزنم بالا نمیاد اگر ایدی شما چیز دیگه ای هستش واسم بنویسید تشکر

1 پسندیده

سلام ای دی جدید خدمت شما اما اینستا خودم باز نمیشه اصلا
Mehrzad.Gsm