مدار برای درایو استپر

سلام وقتتون بخیر
یه برد میخوام برای راه اندازی استپر طراحی کنم که بتونه 10 تا استپر از طریق پروتکل iic و اردینیو راه بندازه و در صورت لزوم تعداد استپر ها بتونم افزایش بدم.
یکم سردر گم شدم میشه راهنمایی ام کنید

سلام دوست عزیز، برای اینکه بتونید بهترین جواب رو در فروم دریافت کنید، لطفا سعی کنید تا جای ممکن از پرسیدن سوال های کلی خودداری کنید. در این پروژه ای که شرح دادید، آیا در راه اندازی استپر به مشکل خوردید و یا در قسمت i2c ؟ چه روش هایی رو امتحان کردید و خودتون تا کجای مسیر رو رفتید و به نتیجه نرسیدید؟
استپر ها از چه نوعی هستن و ولتاژ و جریان اونها چقدر هست؟
توپولوژی کلی سیستم به چه صورت هست؟ یک درایور با میکرو که به همه موتور ها وصل میشه و یک میکروی دیگه که به درایور فرمان میده؟ یعنی دو عدد میکرو؟
یا هر موتور به یک درایور وصل میشه و هر کدوم یک میکرو دارن و همه با هم توسط یک میکروی دیگه فرمان میگیرن؟

سلام اقای مهندس وقتتون بخیر
من در واقع یه ماژول شبیه برد pca9685 میخوام. موتورهام استپر 12 ولته و به تنهایی با درایور l293 کار میکنند. اما وقتی میخوام تعداد موتورها زیادکنم و از طریق یک میکرو به صورت سری دستور بفرستم که یکی یکی کارکنند به مشکل می خورم. این موتورها قرار نیست همزمان با هم کارکنند.

دوست عزیز، لطفا سوال هایی که در جواب قبلی پرسیدم رو پاسخ بدید و حتما یک شماتیک از کاری که میخواید انجام بدید ارسال کنید.

به چه مشکلی میخورید؟ شماتیک مدار به چه صورت هست؟ آیا در کد به مشکل خوردید یا در قسمت مدار؟