مشکل اتصال به ۱۲۰۰

به چند نفر که برنامه نویس هم بودن ارتباط گرفتند با انی دسک انا اوناهم نتونستند جواب بگیرن
وبندوز هن عوض کردم برنامه هم پاک کردم دوباره نصب کردم اما نمیدونم چرا نمیشه

@barandehfard#3531

سلام استاد اونم امتحان کردم نشد اگه لطف کنید با انی دسک یه نگاه کنید ممنو ن میشم
شرمنده من هر روز تا ساعت ۱۷ سر کار هستم به جز جمعه ها اگر اشکالی نداره ساعت ۵ به بعد یا جمعه تا هر وقت که شما مایل هستید در خدمتم 09196399128 اکبری
با تشکر از لطف شما

@barandehfard#3570

ای پی plc رو192.168.0.3
Pc هم 192.168.0.3
همه مدل امتحان کردم حتی ای پی های مختلف هم امتحان کروم اما نشد

سلام خسته تباشید من الان ۱سال است ازا موزش ها استفاده کردم اما هنوز ننیتونم به ۱۲۰۰ کانکت بشم ۶ نفر برنامه نویس پی ال سیهم اوردم اما نمیشه پرت لن هم سالم است با ۶تا cpu ۱۲۰۰ هم تست کردم با ۵۰ تا کابلم تست کردم نمیشه خواهشن کمکم کنید
ورژن تیا هم ۱۵ همونی که داخل فلش خودتون دادید

سلام استاد خسته نباشه

@barandehfard#3531 سلام استاد خسته نباشی بله پینگ رو چک کردم درسته لبتاب هم چک کردم درسته حتی بردم بیرون ارتباط ای پی هم با یه دستگاه دیگه گرفتم درسته پی ال سی هم عوض کردم با لبتاب دوستم وصل میشم به plcاما با مال خودم نمیتونم وصل بشمانتی ویروس و یا هیچ برنامه دیگه ای هم روی لبتابم نیست لبتابم خوبه تقریبا ایسوس cori7گرافیکش ۲وهاردش ۷۵۰ رم هم ۸گیگه نمیدونم والله میگم مشکل از ورژن لبتابم نمیتونه باشه چون همون برنامه هم روی لبتاب دوستم ریختم اما اگه فکر میکنید مشکل از ورژن تیا۱۵ است تا ورژن ۱۶ رو نصب کنم

@Hadi#3534 این مورد اشکال داره اگه ip plc 192.168.0.3 هست ip مربوط به PC فقط در رقم آخر باید متفاوت باشه مثلا ۱۹۲.۱۶۸.۰.۴
اگه جواب نگرفتی شماره تو بده که باهات هماهنگ کنم

سلام روز بخیر
فکر میکنی مشکل از کامپیوتر هست یا از پی ال سی؟
Ping کردی؟جواب داده یا خیر؟
Set pcpg interface رو تنطیم کردی؟
با کامپیوتر دیگه به اون plc وصل شدی؟
ip پی ال سی و کامپیوتر رو روی چند تنطیم کردی؟
آنتی ویروس یا فایروال خاصی رو کامپیوترت نصب کردی؟
این اطلاعات رو بده اگه در هر مورد هم تونستی عکس بفرستید ببینم چطور میتونم کمکت کنم