مشکل در دانلود و نصب پک های نرم افزار stm32cue max

سلام
وقت بخیر
جناب مهندس معین عرض ادب و احترام. اون نرم افزار stmcube که در بسته قرار داده شده ورژنش قدیمی است و تو سایت های ایرانی هم تا ورژن 6.5 است و وقتی تنظیمات freertos را انجام میدیم ورژن 10.0.1 را در keil انجام میده در حالی خود keil مثلا ورزن 5.36 ورژن های جدیدتری داره و باهم سازگار نیستند(نظر شخصی است و اگر درست نیست لطفا بفرمایید)
عملا دانلود ورژن های جدیدتر از سایت st.com امکان پذیر نیست و نصب پک ها همینطور
و این مسئله برنامه نویسی برای سیستم مختلف مثلا freertos با مشکل مواجه کرده
لطفا در این مورد راهنمایی کنید چطور با این نرم افزار stmcube کنار بیاییم و استفاده کنیم از تمام امکانتش

سلام دوست عزیز، پیشنهاد من این هست که نرم افزارها رو تا حد ممکن به روز استفاده کنید. معمولا کلیات نرم افزار ها در بروزرسانی های اونها تغییری نمیکنه.
متاسفانه محدودیت های اینچنینی برای دانلود نرم افزارهای خاص وجود داره و پیشنهاد میکنم که از نرم افزار های تغییر آی پی استفاده کنید برای دانلود از سایت هایی که به شما دسترسی نمیدن.

با تشکر از راهنمایی تون استاد
ولی اگر یه نرم افزار تغییر آی پ هم که اشاره کردید معرفی کنید تا ما هم استفاده کنیم چون من چندتاشو امتحان کردم جواب نداده
فیلتر شکن هم اونقدر سرعت را پایین میارن عملا دانلود امکان پیذیر نمیشه

سلام دوست عزیز، متاسفانه معرفی نرم افزار تغییر آی پی برای ما ممکن نیست. امیدواریم که وضعیت اینترنت به زودی به حالت عادی برگرده.

باید یه بستری فراهم بشه که این نوع نرم افزار و نحوه آپدیتش گفته بشه وگرنه عملا استفاده از میکرو arm در ایران سخته هم تهیه میکرو اصل و هم نرم افزار و بحث آپدیت آن.و اگر این مشکلات است چرا در طول پک آموزشی این همه توصیه به استفاده از میکروهای arm توصیه و تاکید میشه. آردینو در پروژه ها نباید استفاده کنیم خود avr هم امکانات زیادی نداره هم گرونتر از میکروهای arm هستند نوشتن برنامه سختر است. بهترن گزینه میکرو arm و به خصوص stm32 است اونم نرم افزار و آپدیتش مشکل داره تهیه میکرو اصل هم سخته

سلام جناب باقرپور توضیحات مربوط به این پرسش شما در تاپیک
(مشکل در استفاده از freertos در بحث برنامه نویسی میکرو arm و stm32) بیان شد.

بله واقعیتش دیگه وضعیت جوری شده که هیچ راهی برامون نمونده. مهندسین کل دنیا دارن مرز دانش رو جابجا میکنند ما اینجا درگیر این هستیم که پک رو چجوری دانلود کنیم. منم هر کاری کردم نشد عملا غیر ممکنه. روز به روز با اپدیت های جدید نرم افزار کار رو برای دانلود پکیج ها سخت تر می کنند.