نصب برنامه sin u train

با سلام خدمت استاد ارجمند برای نصب این برنامه من مشکل دارم اگه امکان دارد از طریق Any Desk به سیستمم وصل بشید شماره

whats app 0913889514 یک وقت هماهنگ بشیم ممنون می شم

1 پسندیده

اما اگر منظورتان نرم افزار SINUTRAIN FOR SINUMERIK OPERATE می باشد من این نرم افزار رو از سایت زیمنس به نشانی زیر دانلود و نصب کردم
https://new.siemens.com/global/en/markets/machinebuilding/machine-tools/cnc4you/sinutrain-uebersicht/v4-95.html
از طریق دستورالعمل این پیج جلو بروید
البته با توجه با این که ممکن است با IP ایران جواب ندهند هست
یک بار هم با VPN امتحان کنید
ولی اگر به هر دلیلی این کار انجام نشد به احتمال زیاد مرتبط با مسایل تحریم و … می باشد و متاسفانه ما نسخه کرک شده ای از این نرم افزار نداریم
نسخه داخل بسته هم فایل های سورسی است که من دانلود کردم و روی سیستم خودم دارد کار می کند

1 پسندیده

سلام آقای بنی کاظمی
نصب کدام برنامه؟
اگر منظورتان نرم افزارهای شبیه ساز مثل SSCNC یا SIMCO یا WINNC است این ها نرم افزارهای کمک آموزشی هستند که ورژن کرک شده آن ها از اینترنت گرفته شده و طبق دستور العمل موجود باید توسط شما کرک شوند
من هم خودم طبق همین روش جلو رفتم. معمولا اگر همه موارد را رعایت کنید کرک بدرستی انجام می شود
موفق باشید

روی ویندوز 7 جواب می ده

۲۰۲۲۰۷۲۴_۱۷۲۳۴۰
ایکون برنامه همین

از برنامه هم خارج نمی تونم بشم

سلام خدمت استاد ارجمندم

در مورد برنامه ای SINUTRAIN FOR SINUMERIK OPERATE

داخل بسته نصب کردم ولی برنامه را اجرا می کنم این شکلی باز می شه عکس شو هم الان برایتان می فرستم آیکون برنامه ببینید همینه درسته این برنامه همون برنامه است که تو آموزش توضیح دادین و حتما هم توی شبیه ساز ویندوز باید نصب بشه

سلام آقای بنی کاظمی
روز بخیر
این آیکون مربوط به نرم افزار sinutrain v6.03 است که یه مقدار قدیمیه ولی تقریبا تمامی نیازهای برنامه نویسی با زیمنس 840d رو جواب میده
این ورژن باید بدلیل کرکش روی win xp نصب بشه
پیشنهاد می کنم یک کامپیوتر مجازی مثل vmware workstation روی سیستمتون نصب کنید و در محیط این کامپیوتر مجازی win xp sp3 رو نصب کنید بعد این برنامه رو اونجا نصب و کرک کنید و بصورت دائمی استفاده کنید

سلام واحترام
وقت بخیر
ممنون می شم ورژن جدید برنامهsinutrain همراه اموزش نصب از چه سایتی دریافت کنم
اگه ممکن فارسی باشه

Shot 0046
Shot 0047

سلام استاد ارجمندم
وقت بخیر
از اون سایت زیمنس که برام فرستادین دانلود کردم ولی ایکون بالاش با شما فرق داره عکسشو می فرستم

سلام همین درسته استفاده کنید

سلام استاد
وقت بخیر
می تونم شماره واتساپ داشته باشم

سلام آقای مهندس روزتون بخیر

ببخشید میشه لینک این برنامه رو برام بفرستید فایل دانلود شو

Shot 0056

اسم برنامه چیه

در دقیقه 14:50 تقریبان 170 از کجا اوردین مگه35+30+50-180نباید بکنیم 10 نمی شه 70 می شه

Shot 0057

سلام
سیمولاتور Sinutrain for sinumerik operate رو مستقیما از سایت زیمنس دانلود کنید با این آدرس
https://www.siemens.com/global/en/markets/machinebuilding/machine-tools/cnc4you/sinutrain-uebersicht/v4-8.html
و بعد نصب کنید
لایسنس لازم ندارد و دو ماشین تراش و فرز DEMO رو بدون محدودیت جواب میده و سایر ماشین ها محدودیت دارن
البته نیاز به یک ID داره که باید برای خودتون با ارسال ایمیل بسازین
Email: support.automation@siemens.com

Internet: http://www.siemens.com/automation/support-request

و بعد با استفاده از از این ID نرم افزار رو مجددا دانلود و نصب کنید
موقعی که ما این نرم افزار رو روی بسته گذاشتیم همون فایل ها نصب می شد ولی بعدا متاسفانه زیمنس اون روش رو متوقف کرد (شاید بخاطر سخت تر شدن تحریم ها)
این روش رو امتحان کنید
موفق باشید

10 میلیمتر گپ گذاشتم برای عدم برخورد با فک های سه نظام