مشکل در کامپایل برنامه RTOS

سلام استاد وقتتون بخیر.
توی keil نمیتونم برنامه RTOS رو کامپایل کنم و error و warning میده.فایل text مربوط قسمت build output هست که تمام error ها رو نوشته.تنظیمات cube رو هم طبق ویدیو انجام دادم.برای اجرای برنامه های قبلی هم هیچ مشکلی نداشتم.
rtos
forRTOS.zip (216.5 کیلوبایت)
text file(error).zip (4.0 کیلوبایت)

سلام وقت بخیر
با توجه به فایل error مشکل اینجاست که keil به صورت کلی نمیتونه کامپایل کنه تمامی کتابخانه های مربوط به freeRTOS رو و این نشون دهنده این هستش که این کتابخانه روی keil نصب نیستش.
لطفا قسمت مربوط به نصب رو دوباره مرور کنید و از قسمت pack installer اقدام به نصب freeRTOS بکنید.

1 پسندیده

نصب کردم ولی باز هم همون اخطار ها رو گرفتم.keil رو هم حذف و دوباره نصب کردم ولی حل نشد.
rtos pack

در چنین مواردی مشکل از خیلی نقاط میتونه شکل بگیره. لطفا در ادامه این چند مورد رو هم چک کنید.
1- مطئن بشید که نرم افزار STMCUBE رو از روی فایل های روی بسته نصب کنید. ممکن هستش ورژن های جدید رو این ورژن از keil به مشکل بخورند.
2- میزان memory رو برای میکروکنترلری که انتخاب کردید حتما چک کنید که برای FreeRTOS کافی باشه.
3- سعی کنید فایل چند تا از error ها رو باز کنید و ببینید از چه خطی و به چه دلیل error ها نشات گرفته و نتیجه رو اینجا با جزئیات قرار بدید تا بشه بهتر مشکل رو پیدا کرد.