اشکالات مربوط به تدوین دوره NDT

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد گرامی جناب آقای گنجی
من اوایل اردیبهشت امسال اقدام به خرید پکیج NDT نموده ام و لازم میدانم ابتدا به خاطر تدریس خوب دوره بازرسی های غیر مخرب از شما تشکر کنم.
با اینحال اشکالاتی در تدوین فیلم ها وجود دارد که من از اداره پشتیبانی نماتک جویا شده ام و ایشان همه آنها را به صلاحدید استاد نسبت می دهند.
من تاکنون تا آخر جلسه پنجم تفسیر فیلم رادیوگرافی دیده ام. بخش های MT و PT تقریبا بدون ایراد خاصی هستند. اما متاسفانه ایراداتی در ترتیب فیلم های بخش VT و به ویژه در بخش UT وجود دارد (به طوریکه در بخش UT حتی در مواردی شما به مطلب خاصی اشاره فرموده اید که قرار است مثلا پس از یک استراحت کوتاه توضیحاتی در مورد آن ارائه دهید، اما پس از آن استراحت کوتاه و نه پس از آن هیچ مطلبی در فیلم وجود ندارد).
آخرین مورد که در اوایل جلسه 5 RT (که مربوط به اساس روش پرتونگاری می باشد) صورت گرفته و میتوانم به آن اشاره کنم: پس از اسلاید مربوط به اساس “روش پرتونگاری”، بدون هیچ توضیحی در مورد Scattering پس از یک استراحت کوتاه (و غیر ضروری که به نظر میرسد به طور ناگهانی و بدون درخواست شما صورت گرفته) بلافاصله اسلاید “فاکتور افزایش” توضیح داده شده است.
مجددا از زحمات جنابعالی برای تهیه این دوره آموزشی سپاسگزارم.
ارسلان نظافتی

1 پسندیده

سلام و خسته نباشید.
ممنون از دقت نظر شما.
همان‌گونه که فرمودید، بعضا در تدوین ویدیوها، به ندرت امکان دارد که بصورت ناخواسته، برخی سکانس‌ها جابجا شوند.
خوشبختانه این موضوع، تاکنون منجر به خللی در فرآیند یادگیری دانشجویان این بسته آموزشی نشده است و گواه آن اینکه تاکنون کامنت اینچنینی از سوی دانشجویان قبلی دریافت نشده است.
اما قطعا در بازنگری ویدیوها، ایرادات احتمالی اینچنینی برطرف خواهند شد. باز هم سپاس از دقت نظر شما.