برنامه IRreciver

سلام وقتتون بخیر
برای اجرا کردن برنامه IRreciver چند تا لایبرری مختلف از اینترنت دانلود کردم اما متاسفانه برنامه کامپایل نمیشه. طبق گفته شما برنامه irrobot خود اردینیو هم پاک کردم. اما همچنان مشکلم حل نشده.
ممنون میشم لینک دانلود کتابخانه اینجا قرار بدید و اگه نکته ای هم برای اجرای برنامه هست، بگید.
مرسی

سلام دوست عزیز، با توجه به آپدیت هایی که این کتابخانه از زمان ضبط تا به امروز داده، ممکن هست که تغییراتی در کدها وجود داشته باشه. لطفا حتما چک کنید که ورژن نرم افزار آردوینو آخرین نسخه باشه و همچنین آخرین نسخه خود کتابخانه رو هم نصب کنید. معمولا کتابخانه ها با یک سری کد sample و آموزشی میان و اگر تونستید اون ها رو تست کنید.
در نهایت اروری که الان دارید میگیرید از کامپایلر رو هم میتونید اینجا عکسش رو ارسال کنید که ببینیم مشکل از کجاست.

ممنونم بابت توضیحاتتون
توی برنامه درو اقع داره از سه تا کتابخانه ای که هایلایت کردم ایراد می گیره.
Capture

کتابخانه از سایت گیتهاب دانلود کردم اخرین نسخه ست.

دوست عزیز، اون فایل ir_Lego_PF_BitStreamEncoder.h رو پیدا نکرده. آیا این ارور رو داخل گوگل سرچ کردید؟ آیا مطمئن هستید که کتابخانه رو به درستی و به طور کامل نصب کردید؟ بعضی اوقات اگر دو یا چند کتابخانه به یک اسم داشته باشید، همچین مشکلی پیش میاد. لطفا مطمئن بشید که اون فایل وجود داره در کتابخانه ها.
آیا به صفحه اصلی این کتابخانه در اینترنت سر زدید؟ معمولا اگر دقیقا طبق آموزش خود سایت مرحله مرحله پیش برید، میتونید کد تست اون رو اجرا کنید.