استفاده از Hmi & wincc

سلام وقت بخیر
خیلی ممنون لطف دارین :pray::rose:
شما میتونید تو کامپیوتر یک پروژه جدید ایجاد کنید و از تک تک سیستم‌ها به شرط اینکه پسورد نداشته باشن backup بگیرین ،ارتباطات رو تعریف کنید بعد یک کامپیوتر تو پروژه اضافه کنید و مانیتورینگ رو روی اون کامپیوتر طراحی واجرا کنید
نیازی نیست که پنل ها رو تو پروژه اضافه کنید
موفق باشید
:pray::rose:

تشکر جناب مهندس، در این مورد ما از IPC های زیمنس میخواهیم استفاده کنیم و امنیت سیستم و نرم افزار برامون مهم هست، به نظر شما که خبره این کار هستید آیا نرم افزارهای تیا پورتال بر روی دی وی دی یا نسخه های اینترنتی قابل اطمینان هستند؟ و یه پکیچ نرم افزار تیا پورتال داخل سایت دیدم حدود 800 هزار تومن که دارای قفل نرم افزاری بدون نیاز به لایسنس می باشد به نظر شما این می تواند از نظر امنیتی گزینه بهتری نسبت به نسخه های دیگر باشد؟ با تشکر فراوان از سعه صبر شما
:pray::rose:

سلام روز بخیر
نرم افزار ها چه نسخه اینترنتی و چه نسخه DVD تفاوتی ندارن
انواعی که نیاز به لایسنس ندارند رو من پیشنهاد نمیکنم چون حتما یک تغییر داخل سیستم انجام شده و بعدا موردی رو براتون پیش میاره
یا همون نرم افزاری که ما و سایر سایتها رایگان در اختیار قرار میدن با کرک که داخل بسته توضیح داده شده استفاده کنید چون این همون نرم افزار اصلی بدون تغییرات هست فقط لایسنس هاش کدک شده و مشکلی نداره یا اگه خیلی حساس هستید ،لایسنس کپی هست که از لایسنس اصلی کپی گرفته شده هم هست که اگه خواستید میتونم معرفی کنم تهیه کنید
موفق باشی

سلام استاد گرامی، اولا بدون هیچ گونه بزرگ نمایی یک تشکر ویژه از آموزش بسیار عالی شما دارم هر لحضه اش نکته آموزشی دارد و لذت بخش هست ، غرض از مزاحمت ما یک پروژه داریم که 4 تا plc 1200 و 4 hmi برای هر کدام از plc ها طراحی شده و اینها از طریق سویچ اسکالانس شبکه شده اند، پیمانکاری که این کارو انجام داده متاسفانه سورس پروژه رو به ما نداده، حالا ما می‌خواهیم یک pc به سیستم اضافه کنیم و یک hmi جدید طراحی کنیم که هر 4 plc رو بروی یک pc داشته باشیم، آیا می‌توانیم با آپلودی که از پروژه گرفتیم بدون داشتن سورس برنامه یک pc اضافه کرد و wincc رو طراحی کرد و از طریق pc سیستم و plc ها رو کنترل کرد؟ تشکر